فهرست
بی‌اختیارِ رحمانی!! / شورش تراکتوری‌ها علیه سربازان
بی‌اختیارِ رحمانی!! / شورش تراکتوری‌ها علیه سربازان

بی‌اختیارِ رحمانی!! / شورش تراکتوری‌ها علیه سربازان

آی اسپورت- خیلی‌ها فکر می‌کردند که جمع شدن بهترین‌های لیگ‌بر‌تر در باشگاه تراکتورسازی به دلیل سربازی می‌تواند این تیم پرهوادار تبریزی را پرقدرت‌تر کند. اما تجربه در این دو سال، به خصوص در این فصل نشان داده که سربازان تراکتورسازی نه تنها نتوانسته‌اند به تراکتورسازی کمک کنند بلکه خود قسمتی از مشکلات این تیم هم شده‌اند.
بسیاری از هواداران دوآتشه تراکتورسازی و برخی از پیشکسوتان این تیم اعلام کرده‌اند که سربازان تراکتورسازی تنها برای سپری شدن بخشی از فوتبال‌شان بدون اینکه علاقه‌ای به تراکتورسازی داشته باشند به این تیم آمده‌اند؛ موضوعی که واکنش تند بختیار رحمانی، بازیکن سرباز این تیم را در پی داشته است. او می‌گوید: «برخی دوست دارند این طور فکر کنند که سرباز‌ها تلاش نمی‌کنند. شما اگر بازی را نگاه کنید همه چیز مشخص می‌شود. من در زمین با همه وجود بازی کردم و اگر شما آمار را دربیاورید خیلی از مسائل مشخص می‌شود. ۱۰میلیارد هم بدهند دست خودم باشد در تراکتورسازی نمی‌مانم. باید برای آدم ارزش قائل باشند.»
جالب اینجاست که بختیار رحمانی، دوبازی دیگر از تراکتورسازی می‌رود و کارت پایان خدمت خود را نیز می‌گیرد. علی حمودی، بازیکن دیگر سرباز تراکتورسازی نیز با انتقاد از روند موجود به دفاع از سربازان تراکتورسازی می‌پردازد: «هفته قبل دوگل تیم را سرباز‌ها به‌ثمر رساندند. متاسفانه خیلی به ما بی‌توجهی ‌شد. ما تمام تلاشمان را می‌کنیم اما این موارد را علیه ما بیان می‌کنند.»
به نظر می‌رسد که سرباز- بازیکنان تراکتورسازی با توجه به اینکه مدت کمی به پایان خدمت‌شان و گرفتن کارت پایان خدمت مانده است؛ توسط بخشی از هواداران و پیشکسوتان این تیم مورد طعنه و انتقاد قرار گرفته‌اند. تراکتوری‌ها به بختیار رحمانی لقبِ «بی‌اختیار رحمانی» داده‌اند! صفحه سینا عشوری در اینستاگرام هم از حجم بالای توهین‌ها و اعتراضات در مرز انفجار است. رابطه آنها با بقیه سربازان هم بهتر از این نیست. این یک رابطه دو سر باخت بوده است. رابطه‌ای که هر دو طرف برای پایانش لحظه‌شماری می‌کنند.


9411
  ۴  
آی اسپورت
2015-12-23 17:24:26
نظر دهید

۴ نظر
-
چهارشنبه ۲ دی ۱۳۹۴، ۱۷:۱۹
تراکتوریا قدر این بازیکنها رو نمیدونن. اول فصل اون همه سر و صدا کردن که با این بازیکنها ما قهرمان میشیم الان دارن چرت و پرت میگن بهشون
Asia fatihi
چهارشنبه ۲ دی ۱۳۹۴، ۱۸:۱۲
تیمی که 80 درصد ترکیب فصل پیش تغییر کرده و بدنسازی پیش فصل
Asia fatihi
چهارشنبه ۲ دی ۱۳۹۴، ۱۸:۱۹
تیمی که 80 درصد ترکیب فصل پیش تغییر کرده و بدنسازی پیش فصل ضعیف عمل کرده مهاجم گل زن نداره اتاق فکرش تو تهران تشکیل میشه باعث چنین مشکلاتی میشه
بهرام
چهارشنبه ۲ دی ۱۳۹۴، ۲۰:۱۳
چرا از سرباز های دیگه مثل شاهین ثاقبی و اخباری و شجاع خلیل زاده و سامان نریمان جهان بد نمیگن؟ چرا فقط اط شما بد میگن؟ به ولله عبدالله زاده مثل فولاد بازی نمیکنه افتضاحه! بختیار خودتم میدونی که مقابل استقلال خیلی افتضاح بودی. سینا عضوری هم واقعا اون سینا عشوری قبل نیست.
درد ما اینه که بومی های متعصب رو که نایب قهرمان فصل پیش شده بودن رو فراری دادن عوضش بازیکنای سربازی رو آوردن که میگن 10 میلیارد هم بدن نمیمونن. خب معلومه این بازیکن دلش با تیم نیست. همش تقصیر عباسیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر