فهرست

سیچلو: سهمیه المپیک را می‌خواهیم

آی‌اسپورت- فرانس سیچلو مربی جدید تیم ملی والیبال ایران که برای تماشای بازی‌های هفته دوازدهم لیگ برتر والیبال به خانه والیبال تهران آمده بود، در جمع خبرنگاران گفت: «خوشحالم که در ایران و در جمع مردم والیبال دوست ایران هستم. آرزویم این است که بتوانیم با تیم ملی ایران المپیکی شویم. من بازی‌های تیم ملی را رصد کرده‌ام و لیگ را هم زیر نظر می‌گیرم. ما مسابقات انتخابی المپیک را پیش رو داریم و باید بجنگیم تا بهترین نتیجه را بگیریم. من به اینجا آمده‌ام که تمام بازیکنان لیگ را ببینم.»
سیچلو درمورد تفاوت ولاسکو و لوزانو گفت: «هردو آن‌ها مربیان بزرگی هستند. لوزانو در لهستان، آلمان و اسپانیا مربیگری کرده. ولاسکو هم مربی ایتالیا بود. کار کردن با هر دو آن‌ها مفید است. ما قبلا تجربه بدی داشتیم و نتوانستیم به المپیک برویم. اما در این دوره باید سهمیه المپیک بگیریم.»
دستیار لوزانو درباره حضور مربیان ایرانی در کادر فنی تیم ملی گفت: «این بستگی به نظر لوزانو دارد. او تصمیم نهایی را می‌گیرد. من به او کمک می‌کنم و بعضی از مربیان را پیشنهاد می‌دهم اما در نهایت دستور او اجرا می‌شود. دوست دارم بازیکنان جدیدی را به تیم ملی بیاوریم. دوست دارم با ایران سهمیه المپیک بگیریم. به دلیل شانسی که تیم ملی ایران دارد کار خودم را در قطر رها کردم و هدایت ایران را قبول کردم.»

کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2015-12-23 19:14:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر