فهرست
ادعای روز: پول دادن به سکوها برای شعار علیه دایی
ادعای روز: پول دادن به سکوها برای شعار علیه دایی

ادعای روز: پول دادن به سکوها برای شعار علیه دایی

آی اسپورت- علی دایی باز هم به خاطر نامه‌ای که به باشگاه پرسپولیس زده و خواستار پرداخت مطالباتش شده خبرساز شد. دقایقی بعد از ارسال این خبر روی خبرگزاریها سیاسی مصاحبه کرده و گفت تمام مطالبات دایی را پرداخت کرده و او فقط 300 میلیون تومان بابت مالیات بدهکار است. صحبتهای سیاسی با واکنش تندی از سوی وکیل دایی مواجه شده است.
بهمن دهقان در این مورد گفت:« من نمی دانم سیاسی اکنون در باشگاه پرسپولیس چه جایگاهی دارد که مصاحبه کرده؟ ما یک درخواست رسمی دادیم اما به جای باشگاه حمیدرضا سیاسی پاسخ می‌دهد. جالب است که او نمی داند چکی که بقول خودش بابت مالیات علی آقا داده وصول شده یا برگشت خورده. کسی که از وضعیت حساب بانکی شخصی اش اطلاع ندارد چگونه از اسناد مالی پرسپولیس باخبر است؟»
دهقان در ادامه صحبتهایش حرفهای عجیبی هم می‌زند:«نمی دانم چرا سیاسی می‌خواهد دوباره وارد مباحث فوتبالی شود. روزی که او از زندان آزاد شده بود با من تماس گرفت و مرا به دفترش دعوت کرد. آنجا حرف از عذاب وجدان زد و می‌گفت در زندان خیلی به گذشته فکر کرده و عذاب وجدان دارم. او تعریف کرد که فلان مسئول رده بالا به وی دستور داده برای برکناری علی دایی از پرسپولیس بهترین حربه این است که با پرداخت ۱۰۰ میلیون سکوها را علیه دایی ملتهب کنند تا با سنگ و چوب و بطری دایی را فراری دهند! حتما یادش هست که تعریف می‌کرد که در زندان قرآن را از بر می‌خوانده و تازه فهمیده که قرآن را حفظ است. همین حرف‌ها را به رویانیان هم زده بود و می‌گفت می خواهم در رسانه ها هم مصاحبه کنم و این واقعیت ها را بگویم.»
کدخبر:9403
  ۲  
آی اسپورت
2015-12-23 20:24:55
نظر دهید

۲ نظر
-
چهارشنبه ۲ دی ۱۳۹۴، ۲۰:۳۵
بقرعان این توهم توطیه دایی رو کشت. مرتیکه با اون نتایجش توقع کف و هورا داشته
-
چهارشنبه ۲ دی ۱۳۹۴، ۲۲:۵۱
علی داییییییییییییییییییییی علی داییییییییییییییییییی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر