فهرست
عجیب ترین کنفرانس مطبوعاتی فان خال؛ من اخراج شدم٬‌مورینیو هم اینجاست!
عجیب ترین کنفرانس مطبوعاتی فان خال؛ من اخراج شدم٬‌مورینیو هم اینجاست!

عجیب ترین کنفرانس مطبوعاتی فان خال؛ من اخراج شدم٬‌مورینیو هم اینجاست!

آی اسپرت – لوئی فان خال این بار مثل همیشه در کنفرانس مطبوعاتی هفتگی باشگاه منچستریونایتد رفتار نکرد. او با ناراحتی وارد سالن شد٬ از رسانه ها انتقاد کرد و بعد از ۵ دقیقه در میان تعجب خبرنگاران٬ کنفرانس مطبوعاتی را ترک کرد.
عصبی و خسته بود. موقعیت او بعد از چند نتیجه ضعیف دنباله دار به شدت به خطر افتاده و ژوزه مورینیو در این چند روز اخیر مدام به عنوان گزینه جانشینی او مطرح شده است. فان خال با چهره ای ترسناک به آن تعداد خبرنگاری که به سالن کنفرانس مجموعه کارینگتون آمده بودند نگاه کرد٬ از رسانه ها خواست که از او عذرخواهی کنند و بعد با اکراه به یکی دو سئوال جواب داد: « دارم به این فکر می کنم که کسی توی این اتاق نمی خواد از من معذرت خواهی کنه؟ هیچکس چنین احساسی نداره؟ »
یکی از خبرنگاران پرسید مگر رسانه ها چه کار کرده اند که باید از او عذرخواهی کنند. مربی هلندی اینطور پاسخ داد: «فکر کنم من الان اخراج شده ام٬ اینطور خواندم در رسانه ها. من اخراج شده ام. همکارم مورینیو هم الان کارش را اینجا شروع کرده. هیچ فکر کرده اید (با این خبرها) چه بلایی بر سر همسر و فرزندان من می آید؟ یا بر سر نوه هایم٬ دوستانم و هواداران منچسریونایتد؟ نظرتان چیست؟ آنها مدام به من زنگ می زنند٬‌حتی آرسن ونگر هم در این مور با من حرف زد. به نظرتان من الان می خواهم با رسانه ها حرف بزنم؟ نه٬‌ فقط به خاطر قوانین لیگ برتر اینجا هستم. باید با شما حرف بزنم.  فقط می گویم تلاش کرده ام اعتماد به نفس بازیکنانم را بالا ببرم. این هفته همه کار کرده ام. با بازیکنان و کادر فنی جلسه گذاشتم. ناهار کریسمس گذاشتیم و سخنرانی کردم و احساس حمایت و محبت از سوی همه اعضای کارینگتون را دارم . اما چنین احساسی را در مورد رسانه ها ندارم و مطمئنم که شما در مورد این موضوع باز هم خواهید نوشت.»
     
آی اسپورت
2015-12-23 23:33:39
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر