فهرست
دفاع مالک والنسیا از انتخاب گری نویل
دفاع مالک والنسیا از انتخاب گری نویل

دفاع مالک والنسیا از انتخاب گری نویل

آی اسپورت – پیتر لیم٬‌ مالک باشگاه والنسیا تاکید داردکه انتخاب گری نویل به عنوان سرمربی والنسیا فقط به خاطر شایستگی این مربی بوده و نه بابت رفاقتی که با مالک باشگاه دارد.
نویل از سوی مرد سنگاپوری به عنوان جانشین نونو اسپیریتو سانتو معرفی شد و تا انتهای فصل در مستایا حضور خواهد داشت. انتخاب ستاره سابق منچستریونایتد با توجه به بی تجربگی او در مربیگری نوعی سورپرایز برای هواداران والنسیا بود  و عده ای معتقد بودند که رابطه نویل با لیم٬ که مالک به همراه نویل و چند بازیکن سابق منچستریونایتد مالک باشگاه سالفوردسیتی انگلیس هم هست٬ باعث انتخاب نویل در والنسیا شده.
لیم اما این شایعات را رد کرده و گفته: «من نویل را به خاطر رفاقتمان انتخاب نکردم. گری مربی خوبی است که اتفاقا دوست من هم هست.» مالک سنگاپوری در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه والنسیا گفت: «به نظرم این موضوع باید برای همه کاملا شفاف باشد. من در او پتانسیل کافی برای مربیگری تیم را دیده ام. مدتی است که او را می شناسم٬ دانش فوتبالی او فوق العاده است. او در انگلیس یک کارشناس درجه یک است. من او را به خاطر دانش فوتبالی او و هرچیزی که به فوتبال مربوط می شود انتخاب کردم. بنابراین به عنوان مربی موقت تیم و تا پایان فصل٬‌ به نظرم انتخاب خوبی است و برای باشگاه نیز انتخاب مناسبی است. کاملا در مورد او مطمئن هستم٬ شاید تنها مشکلش٬ مشکل زبان باشد. اما باور دارم که می تواند بر این مشکل هم غلبه کند چون آدم بسیار بااراده  ای است.»
     
آی اسپورت
2015-12-24 00:59:34
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر