فهرست
یادداشت: بارسای ما هنوز زنده است !
یادداشت: بارسای ما هنوز زنده است !

یادداشت: بارسای ما هنوز زنده است !

آی اسپورت- بله ! بارسا هنوز زنده است . در برنابئو شکستشان دادیم ، 4 گل زدیم وایکاش پنجمی را هم می زدیم ! مسی یک رکورد دیگر را جابجا کرد و ثابت کرد که قصد ندارد بیش از این به رقیبش بذل و بخشش کند.حالا در هوایی بهتر نفس می کشیم و لالیگا بار دیگر به ما چشمک زد. بارسا امروز کاری کرد که همه را به تحسین وا داشت. یک جشن به یاد ماندنی و افسانه ای در برنابئو برپا کردیم.

از این بچه ها در بازگشتشان بهترین استقبال را خواهیم کرد. اما باید بگویم که تاتا مارتینو از فردا باید به این فکر کند که بارسا چرا اینقدر در دفاع بخصوص در هوا  ضعیف عمل می کند. در بعضی دقایق امروز احساس می شد که بارسا با 8 بازیکن بازی می کند. هرچند که در این زمینه نمی توان فقط خط دفاع را مقصر بدانیم .بازی تیمی بارسا بشدت نقص دارد.بازگشت از حمله به دفاع در بارسا به کندی صورت می گیرد و توپهای زیادی را امروز لو دادیم.وقتی 3-2 عقب بودیم احساس می شد که لا لیگا را به رئال تقدیم کرده ایم اما درست لحظه ای که فکرش را نمی کنی ، لئو از راه می رسد و ورق را بر میگرداند.

این بارسا ویژگی هایی دارد که می تواند هر مسابقه ای را به نفع خود عوض کند. داشتن بازیکنان تعیین کننده و در راس انها مسی. به گل دومش نگاه کنید ! در چه دقیقه ای ! زمانیکه نیمه رو به اتمام است .مسی با زدن گل دوم در انتهای نیمه بارسا را به نیمه دوم امیدوار کرد. نمی شود فضای سنگین رختکن را وقتی که یک گل عقب هستی با فضای رختکنی که در ان بازیکنان خوشحال از مساوی کردن بازی در اخرین دقایق هستند مقایسه کرد.مسی این کار را برای ما انجام داد و بارسا را به بازی برگداند.فارغ از همه این مسائل ، مهم برد بود در روزی که باید می بردیم.همانند بازی مقابل سیتی ، لئو در بهترین زمان ممکن نتیجه بازی را تعیین کرد. چقدر بزرگی تو لئو ! 

ترجمه : رضا سیف

فرانسس آگیلار : موندو دپورتیوو

Francesc

     
آی اسپورت
2014-03-24 21:40:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر