فهرست
یادداشت عجیب روزنامه جام جم: تهدید عادل به اخراج
یادداشت عجیب روزنامه جام جم: تهدید عادل به اخراج

یادداشت عجیب روزنامه جام جم: تهدید عادل به اخراج

آی اسپورت - عادل فردوسی پور به صورت بالقوه سوژه فوق العاده ای برای رسانه ها محسوب می شود و حالا که مصاحبه او با دکتر ظریف مجوز پخش نگرفته بیشتر از قبل مورد توجه جامعه خبری قرار دارد. در روزهایی که هم وزارت امورخارجه و هم سازمان صدا و سیما درگیر پخش نشدن این مصاحبه شده اند، دو اتفاق جالب درباره مصاحبه ویژه عادل افتاده است.
از یکطرف و در شرایطی که گفته می شد هیچ مقامی در سازمان صدا و سیما در جریان این مصاحبه نبوده، مدیر گروه ورزش شبکه سه در گفتگویی اعلام کرده که عادل به صورت شفاهی و نه کتبی در مورد سورپرایزش برای شب یلدا با او صحبت کرده بود.
اما در طرف دیگر روزنامه جام جم در یادداشتی عادل را تهدید کرده و گفته او باید خوشحال باشد که کارش را از دست نداده. این روزنامه به عنوان ارگان مکتوب سازمان صدا و سیما نوشته: صداوسیمای جمهوری اسلامی در برابر این کم‌کاری و تخلف رخ‌داده در برنامه نود، فقط جلوی پخش مصاحبه را گرفت و بقیه برنامه به روال هر هفته پخش شد و روی آنتن رفت. اما دیگر شبکه‌های تلویزیونی گاه تخلفات مجریان خود را برنتابیده و حتی تا پای اخراج آنها رفته‌اند.
در سال جاری میلادی شبکه بی.‌بی.‌سی همکاری چندین و چند ساله خود را با جرمی کلارکسون مجری نام‌آشنای برنامه تخت‌گاز این شبکه به‌دلیل درگیری با تهیه‌کننده برنامه ابتدا به‌طور موقت به حال تعلیق درآورد و بعد اخراج کرد.
برنامه تخت گاز از سال 2002 با اجرای جرمی کلارکسون، ریچارد همون و جیمز می‌پخش و تخمین زده می‌شد هر هفته نزدیک به 350 میلیون نفر در 170 کشور بیننده دارد.

کد خبر: 9408
     
آی اسپورت
2015-12-24 11:19:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر