فهرست
هر سه پنالتی ال کلاسیکو اشتباه بود !
هر سه پنالتی ال کلاسیکو اشتباه بود !

هر سه پنالتی ال کلاسیکو اشتباه بود !

آی اسپورت- دیدار جنجالی رئال مادرید و بارسلونا در حالی 3-4 به سود بارسا به پایان رسید که قضاوت آلبرتو اوندیاو ماینکو داور مسابقه، بسیار ضعیف و پر اشتباه بود.

اوندیانو ماینکو در این این بازی 3 بار برای دو تیم اعلام پنالتی کرد که ظاهرا هر سه پنالتی او نادرست بوده است. آنچه می خوانید گزارش کوتاهی از وبسایت آس در مورد قضاوت این داور اسپانیایی است ، با این توضیح که آس در مادرید منتشر می شود و به رئال متمایل است :

اولین صحنه ی جنجالی این مسابقه در دقیقه ی 28 بازی اتفاق افتاد. شوت محکم رونالدو در حالی به دست فابرگاس برخورد کرد که داور می توانست برای رئال اعلام پنالتی کند. البته این می توانست تصمیمی سخت گیرانه باشد اما به هر حال دست فابرگاس جهت حرکت توپ را تغییر داده بود.


صحنه بحث برانگیز پنالتی روی نیمار . مهاجم برزیلی بارسا در برد تیمش کاملا تاثیرگذار بود .


از صحنه ی هند سسک که بگذریم این داور اولین اشتباهش را در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم انجام داد. آلوس بیرون از محوطه ی جریمه روی رونالدو خطا کرد اما این داور به اشتباه نقطه ی پنالتی را برای رئال نشان داد.

درست ده دقیقه پس از این گل پاس مسی در حالی به نیمار رسید که او کاملا در موقعیت آفساید قرار داشت. در این صحنه نیمار با زیرکی خود را جلوی پای راموس انداخت و ماینکو با اعلام پنالتی راموس را از زمین مسابقه اخراج کرد. کاملا مشخص بود که نیمار در منطقه ی آفساید قرار دارد و نمی توان از این اشتباه ماینکو به سادگی گذشت.

در حالی که هفت دقیقه به پایان بازی باقی مانده بود ماینکو دوباره به سود بارسا پنالتی اعلام کرد. او برخورد اینیستا با ژابی آلونسو را در حالی خطا اعلام کرد که کاملا مشخص بود اینیستا خود را از قصد روی بدن ژابی آلونسو می اندازد. اگر این صحنه را خطا فرض کنیم پرش خشن پیکه و ضربه اش به پای بیل نیز می توانست برای رئال پنالتی باشد.


اعتراض های بی پایان بازیکنان رئال به داور در ال کلاسیکو


به هر حال اگر از بازی بد مدافعان رئال به خصوص راموس بگذریم نمی توان قضاوت پر اشتباه ماینکو را روی نتیجه ی بازی بی تاثیر دانست.

     
آی اسپورت
2014-03-24 14:06:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر