فهرست
کیانی: به خاطر قلعه‌نویی برگشتم/ باور کنید دنبال کاپیتانی نیستم
کیانی: به خاطر قلعه‌نویی برگشتم/ باور کنید دنبال کاپیتانی نیستم

کیانی: به خاطر قلعه‌نویی برگشتم/ باور کنید دنبال کاپیتانی نیستم

آی اسپورت- مهدی کیانی، هافبک نیم‌فصل اول گسترش بعد از توافق با قلعه‌نویی دیروز در تمرین تراکتور حضور یافت و در نیم‌فصل دوم در این تیم بازی خواهد کرد. کیانی بعد از بازگشت به تراکتور گفت‌و‌گویی انجام داد که آن را به نقل از همشهری ورزشی می‌خوانید.دوری‌تان از تراکتور زیاد طول نکشید. چه شد که دوباره به این تیم برگشتید؟
همیشه گفته‌ام، تراکتورسازی خانه من است و موفقیت این تیم آرزوی من. به خاطر امیر قلعه‌نویی به تراکتور برگشتم و واقعا هم خوشحالم. البته باید از مربی‌ام فراز کمالوند هم تشکر کنم که همیشه حسن‌نیتش را  نسبت به من ثابت کرده است. او به خاطر هواداران تراکتور با انتقال من موافقت کرد. همچنین از مسئولان گسترش‌فولاد هم به خاطر کمکی که به من کردند قدردانی می‌کنم.
 


گویا از تراکتور دلخور بودید.
در آن مقطع مشکلی پیش آمد که نتوانستم برای تراکتور بازی کنم. اما خدا جای حق نشسته و من دوباره به این تیم برگشتم. من آدم کینه‌ای نیستم و فقط می‌خواهم به تیمم کمک کنم.
 


هنوز هم دعوایی که بین دو نیمه‌ بازی بازی دوستانه با قلعه‌نویی را داشتید، یادتان هست؟
در آن زمان سن‌وسال کمی داشتم و اشتباه کردم. من از دستور سرمربی سرپیچی کردم و مربی هم حق داشت هر تصمیمی را بگیرد. اما در حال حاضر هر دو رابطه خوبی با هم داریم و قلعه‌نویی دوباره به من روحیه داده تا بتوانم به تیم کمک کنم.
 


بازوبند محمد ایرانپوریان را می‌گیرید؟
به جان هر دو بچه‌ام قسم می‌خورم که دنبال کاپیتانی نبوده‌ام و نیستم. من تراکتور را دوست دارم و قصدم هم کمک به تیم است. من و ایرانپوریان سال‌ها درکنار هم بازی کردیم و دوست هستیم. امیر قلعه‌نویی تصمیم می‌گیرد که چه بازیکنی کاپیتان شود. من دوست دارم محمد کاپیتان باشد.
 


یعنی دنبال شماره6 هم نیستید؟
ابتدای فصل سینا عشوری از من رخصت گرفت و شماره۶ را پوشید. حالا هم شماره برای من مهم نیست و در ادامه بازی‌ها شماره دیگری می‌پوشم.
 


به نظرتان در شرایطی که هواداران هنوز تونی اولیویرا را تشویق می‌کنند، قلعه‌نویی می‌تواند موفق شود؟
در شرایطی که کمتر کسی جرات می‌کرد به تراکتورسازی بیاید و هدایت این تیم را بپذیرد قلعه‌نویی راهی تبریز شد. ما نباید اجازه دهیم تیم دچار مشکل شود. او یکی از پرافتخار‌ترین مربیان است و توانایی‌هایش را هم پیش از این به اثبات رسانده است.
 

9411
     
آی اسپورت
2015-12-24 12:19:18
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر