فهرست
آنچلوتی : به اشتباهات خودمان باختیم !
آنچلوتی : به اشتباهات خودمان باختیم !

آنچلوتی : به اشتباهات خودمان باختیم !

 آی اسپورت

داوری بازی چطور بود ؟

در مورد تصمیمات داوری صحبت نمی کنم.بنظر من پنالتی اخراج راموس سرنوشت بازی را تغییر داد.تا ان لحظه کنترل بازی را دراختیار داشتیم.


foton


سه پنالتی ! عجیب نبود ؟

در مورد پنالتی ها صحبتی ندارم.در این مورد با بازیکنان هم صحبتی نکردم.

سرنوشت لالیگا ؟

تا روز اخر این داستان ادامه دارد.باید به این باخت واکنش نشان دهیم و دوباره برخیزیم.تیم عملکرد خوبی داشت قبل از اخراج فرصتهای گل زیادی داشتیم .مسلما خشنود نیستیم.

بازی چطور بود؟

بازی خوبی بود.همه چیز تا لحظه پنالتی روی نیمار در کنترل ما بود .بارسا را تحت فشار گذاشته بودیم و هر زمان که اراده می کردیم به دروازه آنها می رسیدیم.ما بازی را باختیم چون اشتباهات زیادی داشتیم.با عجله و تنش بازی کردیم بخصوص زمانهایی که جلو می افتادیم.همین امشب باید این باخت را فراموش کرده و به بازی کلیدی در مقابل سویا (چهارشنبه ) فکر کنیم.

foton

عدم نتیجه گیری در مقابل تیمهای بزرگ نگران کننده نیست ؟

نگران نیستم. در دوبازی اول با اتلتیکو و بارسا شایسته باخت بودیم.در این بازی به هیچ وجه نباید می باختیم. بازی در اختیار ما بود که راموس اخراج شد.فراموش نکنید که 31 بازی بدون شکست را داشته ایم.

بازی های باقیمانده ....

9بازی باقیمانده بسیار حساس هستند.هر بازی برای ما یک فینال است.

مسی و اینیستا ...

مسی سه گل زد و بازیکن مهمی برای تیمش بود. مسی را خوب کنترل نکردیم.

میانه میدان....

در میانه میدان بخوبی فشار مورد نیاز را وارد نکردیم.دی ماریا با آلوز حرکت می کرد و از لحاظ نفری کم می آوردیم. طبیعی بود که آنها مالکیت بیشتری روی توپ داشته باشند و ما عمقی تر کار کنیم.

 دی ماریا ...

در این منطقه ای که بازی می کند ، راحت است. می تواند فضاهای خالی را پیدا کند و زمانیکه رونالدو به مرکز دفاع حریف حمله می کند به او کمک کند

 

 ترجمه : رضا سیف

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     
آی اسپورت
2014-03-24 07:47:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر