فهرست
شعار انتخاباتی خیابانی: نماینده شما نیستم،نوکر شما هستم
شعار انتخاباتی خیابانی: نماینده شما نیستم،نوکر شما هستم

شعار انتخاباتی خیابانی: نماینده شما نیستم،نوکر شما هستم

آی اسپورت - جواد خیابانی برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی از کرج کاندیدا خواهد شد. او شعار انتخاباتی اش را هم «من نوکر شما هستم نه نماینده شما» دانست.  گزارشگر قدیمی رسانه ملی همچنین گفت: هیچکس بر دیگری برتری ندارد .همه یکسان و مساوی خلق شده اند ... نه من استادم و نه تو شاگرد ... همه با هم یک هدف داریم.آبادی ایران و رفاه مردم.
خیابانی عنوان کرد:به شرافتم قسم میخورم که اگر ذره ای در رفتارم تغییر ایجاد شود ... اگر ریالی به حساب همیشه خالی بانکی ام اضافه شود ... اگر حقی را پایمال کنم ... آن روز ... روز مرگ من خواهد بود ... من تا آخرین حد توانم برای گرفتن حق مردم شهرم تلاش خواهم کرد ... کرج را ایران کوچک می نامند ... مردم کرج به صف شوند ، راهبری من را عهده دار شوند ، من بعنوان سخنگوی آنان ... کرج را پایتخت تمدن و تعاون و رفاه خواهم کرد.
وی ادامه داد:عشق من گزارشگری نیست.عشق من مردم هستند و من زاده مادری از تبار مادران پاک این سرزمین ... و همچنان به عشق مردم در کنار آنها خواهم بود.
خیابانی درباره اینکه با این اتفاق،آیا دیگر گزارش نخواهد کرد گفت: من رسانه  رسانای مردم شهرم خواهم شد و بله صدای من همیشه از اعماق قلبم به فضای پاک سرزمینم خواهد رسید ... شنونده ها زیادند ... شنونده هایی که هر لحظه با مرام خود و شیوه پاک و با ایمان و اعتقاد خود ، بهترین گوینده های این سرزمین هستند ... من نوکری مردم را خواهم کرد ... کما اینکه همیشه بوده ام ... از آنها جدا نبوده نیستم و نخواهم شد.هر چند در این مدت باقیمانده تا انتخابات قرار نیست گزارش کنم.با این وجود نظر سازمان مهم است.

منبع: کاپ
  ۲  
آی اسپورت
2015-12-24 14:41:30
نظر دهید

۲ نظر
-
جمعه ۴ دی ۱۳۹۴، ۰۲:۴۸
مای گاداااا این چش شده.. واقعنی اینا رو گفته؟؟؟؟؟
ناشناس
شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۴۵
قطعا کسی که در آرا انتخاباتی رای می دهد جز افرادیست که در پای صندوقهای رای حضور میابد خخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر