فهرست
فرزاد حاتمی: مشکلی با قلعه‌نویی نداشتم/ می‌خواهم دوباره به تیم ملی برسم
فرزاد حاتمی: مشکلی با قلعه‌نویی نداشتم/ می‌خواهم دوباره به تیم ملی برسم

فرزاد حاتمی: مشکلی با قلعه‌نویی نداشتم/ می‌خواهم دوباره به تیم ملی برسم

آی اسپورت- فرزاد حاتمی به خاطر مشکلات مالی با توافق حمید استیلی از ملوان جدا شد و بلافاصله به تبریز رفت. حاتمی با نظر امیر قلعه‌نویی دیروز با تراکتورسازی قرارداد امضا کرد و از امروز در تمرینات گروهی این تیم شرکت می‌کند. او سابقه بازی در تراکتور را دارد و برای دومین بار به این تیم پیوست تا تراکتور در خط حمله قوی شود. اختلافات گذشته او با قلعه‌نویی نکته‌ای است که حاتمی در این مصاحبه به آن پاسخ داده است.


 
در زمان قلعه‌نویی از استقلال جدا شده بودی و به همین خاطر انتظار می‌رفت با او اختلافی داشته باشی اما  حالا به تراکتور برگشتی.
من هیچ اختلافی با قلعه‌نویی نداشتم و او از مربیان خوب من بوده. حتی قبلا هم گفته بودم سر جریان دادگاه ایشان و جواد نکونام تمام سعی و تلاشم را کردم تا آنها آشتی کنند. خوشحالم که دوباره شاگرد آقای قلعه‌نویی شدم و باز هم می‌گویم هیچ مشکلی با ایشان نداشتم و ندارم. من زمانی ناراحت شده بودم اما فوتبالم را مدیون آقای قلعه‌نویی هستم. ابتدای فصل هم قرار بود آقای قلعه‌نویی به ملوان بیاید که‌‌ آن موقع از این اتفاق بسیار خوشحال شدم اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد.


از اینکه دوباره برای مردم تبریز بازی می‌کنی، چه حسی داری؟
 من خاطرات خوبی با تراکتورسازی دارم و می‌دانم این تیم از هواداران پرشور و پرحرارتی برخوردار است. تراکتورسازی تیم همشهری‌های من است و افتخار می‌کنم که چند سال پیش نیز در زمان امیر قلعه‌نویی برای این تیم بازی کردم. حالا هم دوباره این افتخار نصیبم شده که در لیگ و آسیا برای تراکتور بازی کنم و از این بابت خوشحالم.
 

قراردادت با تراکتورسازی تا چه‌زمانی است؟
 قراردادم با تراکتورسازی تا پایان فصل است. به نظر من در این شرایط همه باید دست به دست هم بدهند تا تراکتورسازی در پایان فصل مقام خوبی را کسب کند.
 

با توافق از ملوان جدا شدی؟
در قرارداد من ذکر شده بود اگر باشگاه به تعهدات مالی‌اش عمل نکند می‌توانم از این تیم جدا شوم. من ملوان را دوست داشتم اما واقعا مشکلات به من اجازه نداد در خدمت این تیم باشم. من در ملوان و در زمان آقای کریمی احیا شدم، دوباره خودم را نشان دادم و به تیم ملی برگشتم. حالا می‌خواهم در تراکتور هم بهترین عملکردم را داشته باشم و از تراکتور دوباره به تیم ملی برسم.


9411
     
آی اسپورت
2015-12-24 14:11:57
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر