فهرست
یورولیگ؛ بردهای پرگل اسپانیایی‌ها
یورولیگ؛ بردهای پرگل اسپانیایی‌ها

یورولیگ؛ بردهای پرگل اسپانیایی‌ها

آی اسپورت - پنج شنبه شب در ادامه رقابت های دور سوم مرحله گروهی لیگ اروپا، ۱۲ بازی دیگر برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است. در گروه هفتم رنجرز در خانه خود پذیرای اسپارتاک مسکو بود که این دیدار با تساوی ۰-۰ پایان یافت، در دیگر بازی این گروه، ویارئال موفق شد در خانه با نتیجه سنگین ۵-۰ راپیدوین را مغلوب سازد. در این گروه رنجرز و ویارئال ۵ امتیازی هستند.

در گروه هشتم، فرانکفورت با دو گل از سد آپولون گذشت. لاتزیو هم توانست در فرانسه با نتیجه ۳-۱ مارسی را شکست دهد. در این دیدار والاس، کایسیدو و ماروسیچ برای تیم ایتالیایی گل زدند. فرانکفورت در این گروه با ۹ امتیاز صدرنشین است.

در گروه نهم، خنک در ترکیه با نتیجه ۴-۲ بشیکتاش را شکست داد و دیدار سارپسبورگ و مالمو ۱-۱ تمام شد. در این گروه خنک با ۶ امتیاز صدرنشین است.

در گروه دهم، استاندارد لیژ ۲-۱ از سد کراسنودار عبور کرد و سویا با نتیجه سنگین ۶-۰ آکیسار را از پیش رو برداشت. در این گروه سویا و کراسنودار شش امتیازی هستند.

در گروه یازدهم، پابلونتس و آستانه به تساوی ۱-۱ رضایت دادند و دیناموکیف در فرانسه با نتیجه ۲-۱ از سد رن گذشت. در این گروه آستانه و دیناموکیف ۵ امتیازی هستند.

     
آی اسپورت
2018-10-26 00:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر