فهرست
چرا بختیار با کاروان استقلال به تهران رفت؟
چرا بختیار با کاروان استقلال به تهران رفت؟

چرا بختیار با کاروان استقلال به تهران رفت؟

آی اسپورت- بختیار رحمانی پس از بازی مقابل استقلال ساعات سخت و دشواری را پشت‌سرگذاشت، به طوری که انتقادات حقیقی از او در بازی با استقلال، به اعتراضات مجازی هم کشیده شد و صفحه اینستاگرام این بازیکن مملو از الفاظ رکیکی بود که نشان می‌داد داستان چقدر جدی است.
رحمانی بعد از باخت به استقلال تصویری را منتشر کرد که در توضیح آن نوشته بود، «گاهی اوقات فقط باید گفت فدای سرم.» این موضوع با واکنش‌های تندی روبه‌رو شد و رحمانی پس از حذف این پست خطاب به افرادی که به او فحش می‌دادند نوشت: «چرا فحش می‌دهید؟ ایرادی ندارد فحش بدهید فقط خواهش می‌کنم بحث فارس و کرد و ترک را وسط نکشید.» این نوشته هم دیری نپایید که با واکنش‌های تند‌تری همراه شد و به همین دلیل بختیار بامداد چهارشنبه، همه پست‌هایش را پاک کرد.
همچنین او در میکسدزون ورزشگاه یادگار امام(ره) گفته بود اگر ۱۰میلیارد هم بگیرد حاضر نیست در تراکتورسازی بازی کند، اما حالا با دو بازی باقیمانده و معلوم نیست با جوی که لحظه‌به‌لحظه سنگین‌تر می‌شود چه خواهد کرد؟ او بعد از مسابقه نیز در تبریز نماند و همراه کاروان استقلال به تهران سفر کرد. در ضمن گفته می‌شود در هواپیما با مسئولان این باشگاه هم مذاکراتی را انجام داد.
بختیار رحمانی به گفته خودش کسری خدمت دارد و می‌تواند پیراهن هر تیم دیگری را بپوشد. از طرفی مسئولان تراکتورسازی معتقدند او مدارکی به نظام وظیفه ارائه نکرده و به همین دلیل تا تیرماه سال۱۳۹۵ سرباز است و باید برای تراکتورسازی بازی کند.
به نظر می‌رسد بختیار رحمانی به تهران آمده تا پس از حضور در نظام وظیفه و استعلام از مسئولان، با استقلال به توافق برسد و پیراهن این باشگاه را بر تن کند. اتفاقی که از قبل هم قابل پیش‌بینی بود.


9411
  ۱۱  
آی اسپورت
2015-12-24 14:20:15
نظر دهید

۱۱ نظر
-
پنجشنبه ۳ دی ۱۳۹۴، ۱۴:۲۴
ما آبی ها دوسش داریم
-
پنجشنبه ۳ دی ۱۳۹۴، ۱۴:۴۱
بخاطر پاس گلش سوارش کردن واقعا چطوری میتونه جواب بده بازی توتیم ملی ایران روبگور میبری
مجتبی
پنجشنبه ۳ دی ۱۳۹۴، ۱۴:۵۵
ایشالله میاد اس ای
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
پنجشنبه ۳ دی ۱۳۹۴، ۱۵:۱۳
هر جا میخواد بره گم شه...ولی با پاس گلش همه فهمیدن چی شد.. ولی خجالت بکش... روزی فرا می رسد که به استقلال هم خیانت کنه.. به خاطر پول هر کاری میکنن
-
پنجشنبه ۳ دی ۱۳۹۴، ۱۵:۵۳
اخه این تراکتوری های خنگول کی میخان بفهمند که پاس گل رو سینا عشوری داد نه بختیار، خدا ایشالا همشون رو شفا بده
سرور لنگی
پنجشنبه ۳ دی ۱۳۹۴، ۱۶:۵۲
منم کسری خدمت می خام ۱۴ ماه خدمتم
-
جمعه ۴ دی ۱۳۹۴، ۰۰:۳۷
نامرده حروم ... ده ...استقلالی ها ریاد خوشحال نباشن این یه اصله کسی که ریشه نداشته باشه ابی و قرمز و زرد و صورتی نمی شناسه و روزی بدتر از نمک نشناسی که به ما کرد رو به شما خواهد کرد ... زمان گویا خواهد بود
یونس
جمعه ۴ دی ۱۳۹۴، ۰۱:۱۲
خیلی بیجا میکنن ترکای زبون نفهم به فارسا توهین میکنن. چیه چند ساله ازشون کشیدیم بیرون هار شدن
-
جمعه ۴ دی ۱۳۹۴، ۱۶:۳۶
توجه کردین بازیکنای اهوازی بخاطر پول همه کار میکنن؟؟؟
تیراختورچی
سه شنبه ۸ دی ۱۳۹۴، ۰۰:۰۲
هوی یونس شما کی باشی با دم شیر بازی میکنی درست صحبت کن فیتیله که یادته
تیراختورچی
سه شنبه ۸ دی ۱۳۹۴، ۰۰:۰۲
هوی یونس شما کی باشی با دم شیر بازی میکنی درست صحبت کن فیتیله که یادته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر