فهرست
مارتینو: هیچکس برای ما شانسی قائل نبود
مارتینو: هیچکس برای ما شانسی قائل نبود

مارتینو: هیچکس برای ما شانسی قائل نبود

جراردو مارتینو مربی آرژانتینی بارسا پس از بازی از عملکرد شاگردانش بسیار راضی بود. او پس از بازی به خبرنگاران گفت:«مثل این است که لیگ را دوباره اغاز کرده ایم. هیچکس برای ما شانسی قائل نبود. ما خودمان راهمان را برای حضور در جمع مدعیان پیدا کردیم.»

«ما مجبور بودیم در حالی که در جدول از رئال عقب هستیم با بازی خوب از این تیم جلوبزنیم. ما بازی را خوب کنترل کردیم. رئال یکی از بهترین باشگاه های اروپاست. آن ها همیشه رقیب سختی هستند و این مساله برد ما را با ارزش تر می کند.»

اودرمورد بازی نیمار گفت:«او 21 سال دارد. او تجربه ی بسیاری با این سن کم دارد و می داند در شرایط سخت چگونه بازی کند. او هنوز به بهترین فرم دوران حرفه ای اش نرسیده ولی او توانست یک پنالتی برای ما بگیرد و یک بازیکن رئال را هم از بازی بیرون کند.»

او در مورد رکورد شکنی مسی گفت:«او در بازی های این چنینی بیشماری به میدان رفته است. او در مرکز میدان کمک زیادی به ما در کنترل توپ کرد. سخت است در مورد او حرف بزنیم. او رکورد ها را یکی پس از دیگری می شکند.»

جنجالی ترین بخش مصاحبه ی او جایی بود که او اخراج راموس و اعلام پنالتی برای بارسا را صحیح اعلام کرد:«من پنالتی ها را ندیدم. اما واضح ترین پنالتی خطای راموس روی نیمار بود. شکی ندارم که این صحنه پنالتی بود. من از دیگران نسبت به صحنه دورتر بودم و نمی توانم چیزی در مورد داوری بگویم.»

     
آی اسپورت
2014-03-24 07:46:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر