فهرست
هشدار روز: اینیستا "ترسناک‌تر" از MSN
هشدار روز: اینیستا "ترسناک‌تر" از MSN

هشدار روز: اینیستا "ترسناک‌تر" از MSN

آرسنال در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا نوسان زیادی داشت. این تیم به سختی توانست جواز صعود به مرحله حذفی را به دست آورد و الان باید در یک هشتم نهایی به مصاف بارسلونا مدافع عنوان قهرمانی برود.

درست است که آرسنال دروازبان بسیار بزرگی به نام پتر چک دارد اما بارسلونا با حضور مسی، نیمار و لوئیس سوآرس قوی‌ترین خط حمله جهان را دارد و این باعث می‌شود که شب سختی برای چک و خط دفاعی آرسنال پیش بینی شود.

چک درباره این سوال که آیا از مثلث MSN نمی‌هراسد، گفت: بارسلونا بازیکنی دارد که بیشتر از MSN از او می‌ترسم و این بازیکنی کسی جز آندرس اینیستا نیست که بسیار تاثیرگذار بازی می‌کند.

او درباره این دیدار حساس گفت: به هر حال دیدار بسیار سختی پیش‌رو داریم. بارسلونا از آماده‌ترین تیم‌های فوتبال اروپا است و بازی کردن برابر این تیم بسیار سخت است اما اطمینان دارم که می‌توانیم برابر این تیم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم. دیدن بازی بارسلونا برابر آرسنال لذت بخش خواهد بود.

پتر چک نخستین فصل حضورش در آرسنال را پشت سر می‌گذارد. او در 17 بازی که برای توپچی‌ها در فصل جاری به میدان رفته تنها 14 گل دریافت کرده که این بهترین آمار است. او به عنوان بهترین دروازبان فصل جاری لیگ جزیره انتخاب شده و این نشان می‌دهد که خرید بسیار خوبی برای ونگر بوده است.
     
آی اسپورت
2015-12-24 17:39:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر