فهرست
توصیه آنری به مورینیو: به مادرید برنگرد!
توصیه آنری به مورینیو: به مادرید برنگرد!

توصیه آنری به مورینیو: به مادرید برنگرد!

اسطوره فوتبال آرسنال یک توصیه جدی به ژوزه مورینیو داشت. تیری آنری از آقای خاص خواست که به دنبال بازگشت به رئال مادرید نباشد و هدایت منچستر یونایتد را بر عهده گیرد.

 مورینیو نتوانست در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر انگلیس با چلسی نتایج خوبی به دست آورد. شکست‌های پیاپی و اختلاف با بازیکنان باعث شد تا در نهایت رومن آبراموویچ، مالک متمول باشگاه چلسی او را از کار برکنار کند.

مورینیو مربی بزرگی است و تیم‌های سرشناس فوتبال اروپا هم علاقه زیادی به جذب این مربی دارند. از رئال مادرید و منچستر یونایتد به عنوان دو مشتری جدی آقای خاص سخن به میان می‌آید.

تیری آنری، اسطوره فوتبال فرانسه یک توصیه به مورینیو داشت و آن اینکه از این مربی پرتغالی خواست که به دنبال بازگشت به رئال مادرید نباشد و هدایت شیاطین سرخ را بر عهده گیرد.

آنری که به عنوان کارشناس در اسکای اسپورت در حال کار است، گفت: مورینیو روزهای خوبی را با رئال مادرید پشت سرگذاشت و براین باورم که این مربی پرتغالی عملکرد خوبی در رئال داشت. او توانست این تیم را از سایه بارسلونا خارج کند و با اقتدار به قهرمانی در رقابت‌های لیگا برساند. برای مورینیو بهتر است که به دنبال تجربه جدیدتری باشد و به رئال مادرید برنگردد. منچستر یونایتد می‌تواند بهترین گزینه برای مورینیو باشد. دلیلی ندارد که او بار دیگر به رئال برگردد. الان منچستر یونایتد به دنبال مورینیو است و براین باورم که این مربی می‌تواند تجربه خوبی با این تیم داشته باشد.

منچستریونایتد در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر انگلیس با وجود آنکه بازیکنان بزرگی در اختیار دارد، اما عملکرد خوبی از خود نشان نداده است. این تیم از چهار بازی اخیر خود دو شکست و دو تساوی به دست آورده و این باعث شده تا صدای اعتراض هواداران این تیم به گوش رسد و خواستار اخراج لوئیس فان خال شوند.
     
آی اسپورت
2015-12-24 17:42:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر