فهرست
حمله مجری جنجالی به عادل: مهمان سیاسی چه ربطی به90دارد
حمله مجری جنجالی به عادل: مهمان سیاسی چه ربطی به90دارد

حمله مجری جنجالی به عادل: مهمان سیاسی چه ربطی به90دارد

«فکر کردیم که چه مهمون هایی دعوت کنیم برای این برنامه؛ بالاخره شبکه یک و ملی است و خیلی مهم است. گفتیم مهمون سیاسی دعوت کنیم. گفتند رفته اند نود! گفتیم آخه نود- فوتبال- سیاسی، چه ربطی داره؟ گفتند شما تا حالا نشنیده اید کمیسیون اصل نود! گفتیم مهمون های فرهنگی بیاد، گفتند همه رفته اند نود، آخه باشگاه فرهنگی ورزشی داریم دیگه. بعد کار رسید به اینکه مهمون سینمایی دعوت کنیم، گفتند اتفاقا اون هم رفته نود. دیگه گفتم شاعر دعوت می کنیم. شاعر که دیگه ربطی به فوتبال نداره. «فردوسی»پور هستم. شاعر باید توی برنامه من بیاد...»
این مطایبه- کنایه علی ضیاست که حدود نیم ساعت قبل از برنامه نود روی آنتن شبکه یک رفت اما کبریت این اتبار باروت «با هدف پخش نشدن ایتم گفت و گو با وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران» از جای دیگری روشن شد. اتشی که تا الان هم ادامه دارد و حتما نود این هفته را هم تحت تاثیر قرار خواهد داد.
لحظاتی پس از اعلام رسمی پخش نشدن مصاحبه ظریف و قبل از پخش نود، ضیا بی سروصدا به تلویزیون باز می گردد، برنامه شب یلدای شبکه یک را به عهده می گیرد و همان جملات ابتدای متن را می گوید.
طبیعی است که بازگشت مجری محبوب به قاب تلویزیون مخاطبان بسیاری را برای این برنامه دست و پا می کند و بهترین فرصت است تا علی ضیا قدردان «شما بخوانید: مجری حرف گوش کن» مدیرانی باشد که او را بخشیده اند و اجازه اجرای چنین برنامه پرمخاطبی را صادر کرده اند.
پس پازل معاونت سیما تکمیل می شود و او همکار خود را با طنز خوب و اجرای خوب تری می نوازد: «گفتیم مهمون سیاسی دعوت کنیم، گفتن رفته اند نود...»
دوستان ما در برنامه شب یلدای علی ضیا می گویند این متن یک شوخی معمولی است و بی اطلاع از ماجرای ظریف، یکی دو شب قبل از این اتفاقات نوشته شده بوده. همین منابع می گویند شوخی ها با عادل فردوسی پور هم هماهنگ شده ولی اطلاعات ما چیزی خلاف این را تایید می کند. آنچه مبرهن است، طعنه هایی است که رشته آن را در اطلاعیه معاونت سیما می تواند پیدا کرد و اینکه فردوسی پور از هیچ کدام از این شوخی ها خبر نداشته است.
  ۲  
آی اسپورت
2015-12-24 17:56:27
نظر دهید

۲ نظر
-
پنجشنبه ۳ دی ۱۳۹۴، ۱۹:۵۲
خخخخخ جفتشون لنگین
-
جمعه ۴ دی ۱۳۹۴، ۱۶:۳۷
این رو حق داره
نود برنامه ورزشیه


عادل واسه خود شیرینی این کارارو میکنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر