فهرست
یادداشت:‌ گفت‌وگوهای عادل که در نمی آید
یادداشت:‌ گفت‌وگوهای عادل که در نمی آید

یادداشت:‌ گفت‌وگوهای عادل که در نمی آید

با همه اینکه هنوز درک نکرده ام رابطه یک برنامه تخصصی فوتبال با وزیر خارجه چیست، و با اینکه راه حلهایی هم برای ارضای غریزه سلبریتی دوستی عادل فردوسی پور هم هست( خب چرا عادل طرح یک برنامه شوی هفتگی با موضوع معضلات اجتماعی، هنری، ورزشی، محیط زیستی، در خواست برای عفو قاتلان، کمیپن کشتگان منا و ... برای تلویزیون نمی نویسد و یک برنامه فوتبالی را خرج چنین موضوعاتی می کند؟ )، ای کاش تلویزیون این بار کوتاه می آمد و اجازه پخش گفتگوی فردوسی پور و ظریف را صادر می کرد. فردوسی پور ثابت کرده این کاره نیست. شاهد مدعایش هم مصاحبه با چه می دانم اسماعیل شریفات تا علی پروین. مصاحبه های فردوسی پور هیچ وقت به قول معروف از کار در نمی آید. اگر مصاحبه نود با علی پروین جذاب است، اگر دلچسب و راضی کننده است، ربطی به عادل ندارد. همه خوشمزگی ماجرا به خاطر پروین است. کاریزمای پروین است که مخاطب را نگه می دارد. وگرنه عادل یک چیزهایی می داند و یک چیزهایی از خوشمزگی های پروین شنیده و فقط به ترتیب آن چیزهایی که روی کاغذش نوشته از او می پرسد. حضور ذهنی برای پرسشهای در جا ندارد، تا جایی حتی مرعوب طرف مقابلش می شود و ... خلاصه عادل این کاره نیست. ای کاش تلویزیون هوشمندانه از کنار این گفتگو رد می شد و اجازه می داد بمب شب یلدای عادل منفجر شود.

سحر طلوعی
  ۲  
آی اسپورت
2015-12-24 18:08:49
نظر دهید
۲ نظر
-
پنجشنبه ۳ دی ۱۳۹۴، ۱۹:۱۱
نود دچار ریزش مخاطب شدیدی شده, الان مثل چند,سال قبل نیست, دقیقا بعده هر بازی میشه خلاصه بازی ها رو دانلود کرد, نظرات کارشناسای داوری رو خوند و شنید, برنامه هایی مثل شبهای فوتبالی رو دید که حداکثر دو ساعت بعد از پایان بازی در موردش بحث می کنن, اگه نود یه زمانی پربیننده بود, نه بخاطر عادل, بلکه بخاطر نبود رسانه ی دیگه تو این زمینه بود, البته جهت گیری های عادل علیه استقلال و حمایت واضح و روشنش از پرسپولیس تو کاهش مخاطبانش تاثیر داشته, مصاحبه با ظریف هم فقط برای جذب مخاطب بیشتره, فقط همین, وگرنه خوده عادل هم فکر نمی کرد که صدا سیما همچین عکس,العملی نشون بده
mohamad rezaee
پنجشنبه ۳ دی ۱۳۹۴، ۲۱:۳۱
be joz akhbar varzeshi va football zendeh ,,,,,tanha barnameh ghabel e didan e seda va sima 90 hast.,,.,.,,salhast ke injorie .
am i right?
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر