فهرست
آینده تاریک بارسلونا: نسلی که دیگر درخشان نیست
آینده تاریک بارسلونا: نسلی که دیگر درخشان نیست

آینده تاریک بارسلونا: نسلی که دیگر درخشان نیست

آی اسپورت – منچستریونایتد دوران طلایی دهه ۹۰ خود را بر پایه گروهی از بازیکنانی که در آکادمی این باشگاه رشد کرده بودند بنا نهاد. بارسلونا نیز توسط ستاره هایی که در لاماسیا٬ آکادمی این باشگاه٬ تربیت شده بودند و زیر نظر مربی بزرگی چون گواردیولا به کار گرفته شدند٬ بر فوتبال اروپا حکمرانی کرد.
اما آینده باشگاه بارسلونا و نسل بعدی این تیم بسیار تیره به نظر می رسد چرا که تیم دوم این باشگاه در انتهای جدول رقابتهای سیگاندا B یا همان دسته سوم اسپانیا اوضاع نامساعدی دارد. تقریبا در اکثر زمان این فصل تیم دوم بارسا در رتبه هفدهم از لیگ ۲۰ تیمی دسته سوم این کشور قرار داشته و همواره در منطقه سقوط بوده.
گواردیولا٬ لوئیس انریکه و خوانده راموس همگی کار مربیگری خود را از تیم  دوم بارسا شروع کردند. در سالهای اخیر چهر هایی مثل سرخیو بوسکتس٬‌ پدرو٬‌نولیتو٬ مونیر و جرارد دلوفو از تیم پایه به تیم اصلی بارسا راه یافتند. این فصل هم لوئیس انریکه از بازیکنانی همچون سرخی سامپر٬ جرارد گامبائو و ویلفرد کپتام در مقاطع مختلفی از فصل استفاده کرد اما هیچکدام از این بازیکنان تاثیرگذاری چندانی در تیم دوم بارسا نداشته اند. شاید وقتش رسیده که لیونل مسی برای نجات تیم دوم بارسا راهی این تیم شود.
  ۱  
آی اسپورت
2015-12-25 00:24:30
نظر دهید

۱ نظر
saeed
جمعه ۴ دی ۱۳۹۴، ۲۰:۳۷
سرجی سمپر... رافینیا.. آلن هلیلوویچ... دنیس سوارز ... این بازیکنا تو چند سال دیگه برترین بازیکنان جهان میشن.. ببینید کی گفتم...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر