فهرست

اتفاق عجیب در تمرین تیم لیگ برتری: سیلی مربی به بازیکن

آی اسپورت - روز پیش در تمرین یکی از تیم های لیگ برتری اتفاقی افتاد که مسئولان تیم تلاش کردند تا رسانه ها از آن با خبر نشنوند. اما از آنجا که منبع خبری در فوتبال زیاد است و کم اتفاق می افتد چنین خبرهایی مسکوت بماند، این ماجرا هم لو رفت.
خبرهای موثق حکایت از آن دارد که در تمرین دو روز قبل این تیم لیگ برتر، مربی معروف به دلیل غیبت بازیکنش در دو جلسه تمرینی با او درگیری لفظی پیدا کرد و به ناگهان مقابل همه بازیکنان سیلی محکمی به او زد. این مربی آنقدر عصبانی بود که حتی می خواست به بازیکن جوان تیمش لگد هم بزند اما با دخالت مسئولان و دیگر بازیکنان، بازیکن جوان از دست او نجات پیدا کرد. بازیکن جوان ادعا داشت که چند روز پیش از این اتفاق به خاطر مشکلاتی که داشته، از مربی مرخصی خواسته و او هم گفته نیازی نیست در تمرینات حاضر شود.
روزی که این بازیکن جوان به تمرینات برگشت، به دلایلی با مربی حرفش شد که حاصل آن درگوشی محکمی بود که از مربی خورد. بازیکنان تیم می گویند این مربی معروف جدیدا به خاطر پاره ای از فشارها عصبانی است و حتی هفته گذشته پس از آن که یکی از مهاجم های تیمش نتوانست یک موقعیت را گل کن، با الفاظی از خجالت او در آمد که باعث عصبانیت این بازیکن شد.


منبع: خبرآنلاین
  ۱  
آی اسپورت
2015-12-25 10:59:06
نظر دهید

۱ نظر
سعید
جمعه ۴ دی ۱۳۹۴، ۱۷:۴۱
مجید جلالی - مسعود ابراهیم زاده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر