فهرست

بختیار: نگران فردا نیستم

آی‌اسپورت- هافبک خلاق تراکتور در روزهای اخیر با صحبت‌هایی که با خبرنگاران و همینطور پست‌هایی که در اینستاگرامش گذاشت مورد خشم تراکتوری‌ها قرار گرفت. دیروز هم خبر اضافه خدمت خوردن بختیار در رسانه‌ها مطرح شد. او امروز هم در تمرینات تیمش حضور پیدا نکرد تا باعث شود هواداران حاضر در تمرین بر علیه‌اش شعار بدهند. با این وجود و در حالی که به نظر می‌رسد شرایط سختی را باید در روزهای آینده تجربه کند او در اینستاگرامش عکسی با این مظمون گذاشت: "نگران فردا نباش خدا از قبل آنجاست".


کدخبر:9412
  ۳  
آی اسپورت
2015-12-25 20:07:30
نظر دهید

۳ نظر
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
شنبه ۵ دی ۱۳۹۴، ۰۲:۰۰
جرات داری بیا تبریز نشونت میدیم خدا کجاست بی شرف
سیروس
شنبه ۵ دی ۱۳۹۴، ۰۲:۲۶
برو خدمتتو بکن بعدشم بیا استقلال
ما هواداران استقلال بی صبرانه منتظر بازگشتت هستیم
این اتفاق اضافه خدمت لجبازی عباسی و قلعه نوعی با شما بوده و کاهش فشار هوادران بر مجموعه تراکتور - دلخور نباش کوه به کوه نمیرسه آدم به آدم میرسه
بهرام
شنبه ۵ دی ۱۳۹۴، ۱۰:۱۹
از سرباز های دیگه یاد بگیر مثل ادم خدمتشون رو کردن مثل فرید کریمی که خدمتشو کرد راحتم رفت یا سمامان یا بایرامی. از شاهین ثاقبی یاد بگیر فوتبال بازی کردن رو از اخباری از شجاع خلیل زاده که این ها هم سربازن ولی مثل تو تو زمین راه نمیرن مثل تو پاس گل به استقلال نمیدن!!! اخهتو ملت رو چی فرض کردی. همش تقصیره مدیره که بومی های ما رو فراری داد عوضش چنتا از خودراضی آورد. برو به همون استقلالت.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر