فهرست

حنطه پس از کنار رفتن از استقلال اهواز: این تیم سقوط می‌کند

آی‌اسپورت- علی حنطه درمورد جدایی‌اش از استقلال اهواز گفت: «امشب با مسئولان باشگاه دیدار کردم و به آنها مشکلات تیم را گفتم. به مسئولان تیم اعلام کردم به 6 بازیکن جدید نیاز دارم و اگر آنها می‌توانند تیم را تقویت کنند، ما هم هستیم و تیم را نگه می‌داریم. آنها اعلام کردند فعلاً نمی‌توانند این کار را انجام دهند و من هم تصمیم گرفتم از سمت خود کنار بروم و ان‌شاءالله استقلال اهواز موفق باشد».

حنطه که با فارس صحبت می‌کرد درمورد اینکه آیا او استعفا داده یا از سمتش برکنار شده است گفت: «این جدایی به نوعی استعفا بود. من اعلام کردم برای نگه داشتن تیم باید احمد آل‌نعمه، فرشید طالبی، عرفان مفتولی، امین پورعلی، محسن آذرباد، مهیار میری و... را جذب کنم. با جذب این نفرات تیم را حفظ می‌کردم، ولی در این شرایط هیچ شانسی برای موفقیت وجود ندارد».

سرمربی سابق استقلال اهواز در رابطه با اینکه آیا مدیریت باشگاه در کار او اخلال به‌وجود نمی‌آوردند، گفت: «بنده اجازه دخالت به هیچ کسی نمی‌دادم. من را همه در اهواز می‌شناسند. متأسفانه ما کمبودهایی داشتیم و این ضعف‌های امکاناتی بنده را به این نتیجه رساند که از استقلال اهواز جدا شوم. اگر بازیکنان مدنظرم جذب می‌شدند، تیم در لیگ برتر می‌ماند، اما با این وضعیت استقلال اهواز سقوط می‌کند».


کدخبر:9412
  ۱  
آی اسپورت
2015-12-26 01:06:42
نظر دهید

۱ نظر
حسین اهوازی
شنبه ۵ دی ۱۳۹۴، ۰۱:۳۷
چقدر استقلال اهواز بدبخت شده که حنطه هم براش کلاس میذاره. همون بهتر سقوط کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر