فهرست
هیدینک: مشکلات چلسی به این زودی ها حل نمی شود
هیدینک: مشکلات چلسی به این زودی ها حل نمی شود

هیدینک: مشکلات چلسی به این زودی ها حل نمی شود

آی اسپورت – گاس هیدینک سرمربی چلسی به هواداران این تیم هشدار داده که امیدوار نباشند به این زودی ها تمام مشکلات چلسی حل شود و اینکه او راه حل سریع حل این مشکلات نیست.
مربی ۶۹ ساله و موقت چلسی در اولین گام روز شنبه به مصاف واتفورد می رود. او در مورد شرایط چلسی گفته: «فصل گذشته تیم با رسیدن به مقام قهرمانی به موفقیت بزرگی رسید و چنین تیمی با اهداف مشخصی فصل بعد را شروع می کند که مهمترینش تکرار عنوان قهرمانی است. اما در حال حاضر رسیدن به عنوان قهرمانی لیگ برتر که هدف اصلی چلسی بوده چندان آسان نیست. هدفهای دیگر٬ رسیدن به لیگ قهرمانان و فتح جام حذفی است. اما رفع مشکلات تیم اصلا آسان نیست. چلسی تا همین هفته قبل فقط یک امتیاز با منطقه سقوط جدول فاصله داشت که برای همه اعضای باشگاه ترسناک بود. اصلا نمی توانم بگویم که من الان اینجا هستم و فردا همه مشکلات حل می شود.»
البته هیدینک تاکید کرد که از عملکرد بازیکنان چلسی در بازی با ساندرلند لذت برده: «در آن بازی در جایگاه تماشاگران بودم و بازی را دیدم. آنها به سبکی بازی کردند که من از بازی شان لذت بردم. در نیمه اول در مقاطعی تیم به مشکل خورد اما آنها نشان دادند که می توانند در چه سطح بالایی بازی کنند که این موضوع برای من بسیار خوشایند است.»
     
آی اسپورت
2015-12-26 02:46:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر