فهرست

شایعه ای که تائید نشده: پخش مصاحبه فردوسی پور با ظریف

آی اسپورت -  «مصاحبه ظریف این هفته روی آنتن می رود» این شایعه ای است که در چند دقیقه گذشته در کانال های تلگرامی دست به دست می شود. شایعه ای که ادعا می کند مصاحبه عادل فردوسی پور با محمد جواد ظریف علی رغم مشکلاتی که در هفته گذشته با آن مواجه بوده اما این هفته روی انتن می رود.
این شایعه در حالی منتشر شده که در اظهار نظرهای منتشر شده توسط مسوولان صدا وسیما کمترین نرمشی نسبت به پخش این مصاحبه دیده نمی شود. هرچند طی روزهای آخر هفته گذشته نقل قول های متفاوتی از اعضای صداوسیما در اینستاگرام ، خبرگزاری صدا وسیما و روزنامه جام جم منتشر شده اما هیچ کدام از این نقل قول ها نشان نمی دهد که شایعه منتشر شده درست باشد.
جمعه شب بخش خبری 20:30 هم به مساله مصاحبه نود و ظریف پرداخت و در این بخش هم هیچ پالس مثبتی از صداوسیما نسبت به مصاحبه برنامه نود وجود نداشت. در اصل مسوولان صداوسیما کماکان فقط عکس العمل سیاسی را تکذیب می کنند و مدام ناهماهنگی فردوسی پور با صداوسیما را دلیل اصلی مساله می دانند.
انتشار این شایعه سبب تماس با یکی از عوامل برنامه نود شد. او  اما هرگونه خبر جدیدی را تکذیب می کند:« نمی دانم، اصلا نمی دانم که چه اتفاقی رخ داده اما خبر جدیدی نشده که قرار باشد براساس آن مصاحبه ظریف پخش شود»


منبع: عصر ایران
  ۱  
آی اسپورت
2015-12-26 07:49:39
نظر دهید
۱ نظر
-
شنبه ۵ دی ۱۳۹۴، ۱۱:۵۸
خود فردوسی پور تو برنامه شب یلدا گفت امشب پخش نمیکنیم و بعدا پخش میشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر