فهرست

دلیل علاقه مایلی کهن به خواننده معروف: نقش داریوش در انقلاب

آی اسپورت - تنها شخص سرشناسی در فوتبال کشورمان و حتی کل جامعه که می تواند بدون هیچ مشکلی اسم داریوش را بیاورد، محمد مایلی کهن است. او که پیش از این در برنامه نود با نام بردن از خواننده مورد علاقه اش عادل فردوسی پور را شوکه کرده بود حالا در گفتگو با شبکه اینترنتی تی وی پلاس دوباره در مورد این موضوع صحبت کرده است.
مایلی کهن درباره این موضوع گفته: " من زیاد رفیق ندارم. آنهایی که با من رفیق هستند به معنای واقعی رفیق هستند. یکی از آنها نادر فریادشیران است. او بچه خوبی است و رفیق است. فرد دیگری هم به نام رضا صنیعی است. ما با هم خیلی رابطه نزدیکی دارم. او به من می گوید تو 70 کیلویی، از این وزن 69.999 وجودت است و یک گرم عقل داری. کاش 5 گرم عقل داشتی. چه کار داری؟ پدر ما را در آوردی و پدر خودت را در آوردی.»
وی ادامه داد: «من واقعیت را می گویم. خدا دکتر علی شریعتی را رحمت کند. امام (ره)، شهید مطهری و مرحوم طالقانی به جای خودشان. داریوش هم از افرادی بود که نقش اساسی در انقلاب داشت. او شعرهای انقلابی می خواند. سال 2000، زندانی و یاور همیشه مومن اثرگذار بودند. من هنوز هم آهنگ های او را گوش می کنم. دروغ نمی گویم.»


کد خبر: 9408
     
آی اسپورت
2015-12-26 10:30:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر