فهرست
تقدیر از شهاب حسینی برای حضور در مستند حجازی(عکس)
تقدیر از شهاب حسینی برای حضور در مستند حجازی(عکس)

تقدیر از شهاب حسینی برای حضور در مستند حجازی(عکس)

آی اسپورت - با رفع توقیف " من ناصر حجازی هستم ... " ، این فیلم قبل از اکران عمومی اش روز گذشته به میزبانی " شهر فرش " و با حضور شهاب حسینی و رویا تیموریان بار دیگر به نمایش درآمد.
به گزارش کاپ، در این مراسم خصوصی ابتدا فیلم اکران شد و سپس لوح سپاس و تندیس از سوی سعید رمضانی داماد و نماینده خانواده ناصر حجازی و نیاز افشین کیا سرمایه گذار مستند به شهاب حسینی که به عنوان اولین راوی صدا و تصویر خود را خالصانه و به صورت افتخاری در اختیار پروژه گذاشته بود تا اتقاقات بهتری برای فیلم رقم بخورد، اهدا گردید.

شهاب حسینی در هنگام دریافت لوح و تندیس  خود رو به حاضرین اعلام کرد: دلیل حضورم در این فیلم علاقه به ناصر حجازی بوده است. حجازی را دوست داشتم و این علاقه همیشه با من خواهد بود.
در ادامه، امیر رفیعی تهیه کننده فیلم و نیما طباطبایی کارگردان مستند به همراه سعید رمضانی، پاسخگوی سوالات مطرح شده محمد رضا مقدسیان در نشست نقد و بررسی " من ناصر حجازی هستم ... " بودند.
اهدای تابلوی فرش از سوی سید مهدی موسوی مدیریت " شهر فرش " به عوامل سازنده فیلم، پایان بخش مراسم بود.
لازم به توضیح است در اولین اکران خصوصی " من ناصر حجازی هستم ... " و هم چنین مراسم " آیین دیدار " به جهت آغاز نمایش فیلم در گروه سینماهای هنر و تجربه با اهدای لوح و تندیس از بهرام رادان، پرویز پرستویی، مسعود رایگان، رویا تیموریان و رضا یزدانی به دلیل حضور افتخاری آنها در مستند قدردانی شده بود.


منبع: کاپ
     
آی اسپورت
2015-12-26 12:32:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر