فهرست
عزت‌اللهی: نمی‌توانم به تیم امید کمک کنم
عزت‌اللهی: نمی‌توانم به تیم امید کمک کنم

عزت‌اللهی: نمی‌توانم به تیم امید کمک کنم

آی اسپورت- سعید عزت‌اللهی، ملی‌پوش جوان کشورمان به سرعت در حال پیشرفت است. او که اولین گل ملی‌اش را هم مقابل ترکمنستان به‌ثمر رساند، به لحاظ سنی شرایط بازی در تیم ملی امید را دارد. اما ظاهرا موانع دیگری وجود دارد که به او اجازه نمی‌دهد در راه صعود به المپیک به امیدها کمک کند. گفتگوی این هافبک جوان را به نقل از همشهری ورزشی بخوانید. 
گویا هنوز پیگیر درمان مصدومیتت هستی. در این‌باره برایمان می‌گویی؟
بله، همین‌طور است. در جریان بازی با ژاپن از ناحیه کشاله ران مصدوم شدم و در حال مداوای آن با کمک آقای اعتباری هستم. این روزها تمرینات ویژه‌ای را انجام می‌دهم. خدا را شکر روند درمانم خوب است و فکر می‌کنم بتوانم تا ماه آینده در تمرینات گروهی شرکت کنم. البته وقتی جوابMRI را گرفتم مشخص شد که در ناحیه لگن هم جابه‌جایی داشته‌ام و باید آن را تقویت کنم.پس امیدوار باشیم که هرچه زودتر به میادین برمی‌گردی؟
بله. صددرصد با تلاش پزشکان این اتفاق خیلی زود خواهد افتاد.یک نیم‌فصل را نتوانستی برای تیم روستوف به میدان بروی، در حال حاضر چه شرایطی داری؟
متاسفانه به دلیل مشکلات اداری در نیم‌فصل اول نتوانستم برای روستوف به میدان بروم اما الان انگیزه‌ام خیلی بیشتر شده تا در نیم‌فصل دوم بتوانم با آمادگی بالا در تمرینات، جایگاهم را در ترکیب این تیم پیدا کنم.تو خیلی زود به فوتبال اروپا راه پیدا کردی.
با یاری خداوند یک موقعیت عالی برای حضور در تیم جوانان اتلتیکو‌مادرید برایم به‌وجود آمد. الان هم در تیم روستوف تلاش می‌کنم تا بتوانم به هدفم که حضور در تیم‌های معتبر اروپایی است، برسم.
 


با حضور تو، سردار آزمون و جهانبخش در اروپا به نظر می‌رسد می‌توان امیدوار بود که بعد از چند سال دوباره شاهد کوچ بازیکنان ایرانی به لیگ‌های اروپایی باشیم.
باید روی این زمینه یعنی پرورش بازیکنان جوان و متعهد کار کنیم تا نظر اروپایی‌ها به سمت بازیکنان ایرانی جلب شود. اگر بازیکنان ایرانی به اروپا بروند با توجه به امکانات و قدرت فنی بالای اروپایی‌ها خیلی زود پیشرفت خواهند کرد.


 
در تیم روستوف با سردار آزمون همبازی هستی که این مساله باعث می‌شود در روسیه احساس دلتنگی هم نکنی.
بله، سردار یک دوست و هم‌تیمی خوب برایم است. ما با هم روزهای خوبی را در روسیه داشتیم و خواهیم داشت.شنیده‌‌ایم که روستوف درصدد جذب یک بازیکن ایرانی دیگر است.
من در جریان نیستم. اگر مدیران روستوف در این زمینه از من نظری بخواهند، نظر صددرصد مثبت خودم را اعلام خواهم کرد اما تاکنون در این‌باره چیزی به من نگفته‌اند.این‌ روزها بحث حضورت در تیم ملی امید هم به گوش می‌رسد. آیا می‌توانی این تیم را در بازی‌های مقدماتی المپیک همراهی کنی؟
صددرصد آرزوی هر بازیکنی است که به تیم ملی کشورش کمک کند. تیم امید باید به المپیک صعود کند. من در حال حاضر مصدوم هستم و با کمک پزشکان نهایت تلاشم را می‌کنم تا سلامتی‌ام را به‌دست بیاورم؛ این مهم‌ترین مساله است. بعد از آن هم با هماهنگی باشگاه روستوف در خدمت تیم ملی امید خواهم بود.گویا محمد خاکپور به عنوان سرمربی تیم امید برای مذاکره با مدیران روستوف به روسیه خواهد رفت تا مجوز بازی تو و سردار آزمون در تیم امید را بگیرد.
من در این مدت با آقای خاکپور صحبتی نداشته‌ام و بیشتر پیگیر درمان مصدومیتم بودم.در کل شرایط تیم ملی امید را خوب می‌دانی؟
بله، تیم امید در تورنمنت غرب آسیا اول شد. این تیم بازیکنان بااستعدادی دارد که در تمام باشگاه‌های لیگ‌برتری کشور فیکس بازی می‌کنند. ما در کل تیم خوبی داریم و من خیلی دوست دارم در خدمت تیم ملی امید باشم اما وقتی جواب MRI را گرفتم، پزشکان اعلام کردند که تا یک ماه باید فیزیوتراپی و تمرینات ویژه انجام دهم. در هر صورت امیدوارم دوره درمانم زودتر تمام شود، باقی مسائل هم بستگی به همکاری باشگاه روستوف دارد.برخی بازیکنان تیم ملی اعتقاد دارند تو یک رئالی باتعصب هستی. واقعا طرفدار رئال هستی؟
بله.حتما شنیده‌ای قرار است زیدان سرمربیگری رئال‌مادرید را برعهده بگیرد؟
بله، زیدان را دیگر همه می‌شناسند، آدم خیلی بزرگی است که در فوتبال هم تجربیات خوبی دارد. امیدوارم بتواند رئال را از بحران خارج کند.


9411
     
آی اسپورت
2015-12-26 13:01:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر