فهرست
پشت پرده معرفی بختیار به پادگان
پشت پرده معرفی بختیار به پادگان

پشت پرده معرفی بختیار به پادگان

آی اسپورت - اتفاقاتی که در روزهای اخیر برای بختیار رحمانی افتاد خیلی سر وصدا کرده است. او که فکر می‌کرد در نیم فصل بازیکن آزاد خواهد بود حالا باید خودش را به پادگان معرفی کند سعید عباسی مدیر عامل تراکتوسازی دراین باره گفت:« بختیار رحمانی رفتار درستی را با هواداران و کل تیم تراکتورسازی نداشت و از همان روز اول گفت در نیم فصل جدا خواهد شد. به نحوی که از یگان سپاه عاشورا از ما به خاطر صحبت های بختیار توضیح خواستند. این صحبت ها در حالی بود که بقیه بازیکنان سرباز مثل سروش رفیعی هیچ حرفی در این مورد نداشتند و در حال انجام کار خود بودند.
بعد از تمام این مسائل، بختیار در بازی مقابل استقلال عملکرد خوبی نداشت و بعد از آن هم در تمرینات غیبت کرد که بعد از این آقای قلعه نویی گفت فعلاً نیازی به وی ندارد و او باید در کنار تیم تمرین کند تا به شرایط مناسب برسد. خوب وقتی که یک بازیکن سرباز است و دارد از مزایای حضور در یک تیم نظمی بهرمند می شود، اگر نمی خواهد در این تیم بازی و تمرین کند باید به پادگان برود تا در شرایط عادی و مثل بقیه سربازان کشور خدمت کند و بختیار هم از این موضوع مستثنی نیست. ما شرایط را برای وی فراهم کردیم و زحمات زیادی هم در این راه کشیدیم تا او به جمع ما ملحق شود، ولی بختیار جواب محبت های ما را با بدی داد و حالا دو راه بیشتر ندارد، یا در کنار تیم تمرین کند و خودش را به سرمربی ثابت کند، یا به پادگان برود و صدایش هم درنیاید!».

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2015-12-26 13:13:27
نظر دهید

۱ نظر
فرشاد
شنبه ۵ دی ۱۳۹۴، ۱۳:۲۳
بازیکنی که تبانی کنه کرش همینه کل بازی رو ایشون خراب کردن کلا توپ لو میداد پاس گل می داد
ماشالا شب قبل هم که با رحمتی دیده شده تبابی کاملا محرزه کمیته انضباطی باید اعلام تبانی ای دوتا رو بکنه و مثل شهرداری تبریز که فرستاد دسته 2 استقلالم بره دسته 2 رحمتی و بختیارم محروم بشن مثل کمالوند!!
غیر این باشه یعنی خون تهرانیا رنگین تره از بقیه جاهای مملکت!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر