فهرست
مدافع خارجی؛ موضوع اختلاف برانکو با مدیران پرسپولیس
مدافع خارجی؛ موضوع اختلاف برانکو با مدیران پرسپولیس

مدافع خارجی؛ موضوع اختلاف برانکو با مدیران پرسپولیس

آی اسپورت- رویه مشخص در پرسپولیس در سال‌های اخیر به صورتی درآمده که انگار نظر مدیران باشگاه بر نظر سرمربی تیم در جذب بازیکنان ارجحیت دارد. در چند سال اخیر بازیکنانی جذب شده‌اند که با آمدن مربی جدید این بازیکنان که غالبا مبالغ هنگفتی هم هزینه دربرداشته‌اند، مورد تایید مربی جدید قرار نمی‌گیرند و همین مشکلاتی را برای تیم و باشگاه به وجود می‌آورد.
فصل گذشته، زمانی که علی دایی سرمربی وقت پرسپولیس متوجه شد سیدجلال حسینی به یک تیم قطری پیوسته از مسئولان پرسپولیس خواست مایکل اومانا کاستاریکایی را که سابقه بازی در جام‌جهانی را نیز دارد، جذب کنند. حذف این بازیکن که در جام‌جهانی حضور داشت  با هزینه هنگفتی ممکن شد. با آمدن برانکو اما در فصل جدید خیلی زود مشخص شد که سبک بازی اومانا به کار برانکو نمی‌آید و به همین دلیل سرمربی پرسپولیس در اکثر بازی‌ها از زوج نورمحمدی و بنگر استفاده کرد و اگر مجبور بود از ماریچ که خودش به پرسپولیس آورده بود، بهره می‌برد.
در پایان نیم‌فصل و با شروع نقل‌وانتقالات به نظر می‌رسد که برانکو دیگر این بازیکن را نمی‌خواهد و از مسئولان باشگاه خواسته تا با این بازیکن کاستاریکایی تسویه کنند تا بتواند یک پلی‌میکر خارجی را به پرسپولیس بیاورد اما نکته اینجاست که در این فصل مایکل اومانا گران‌ترین بازیکن سرخپوشان است و مسئولان پرسپولیس که نمی‌خواهند دوباره به بدهی‌شان اضافه شود با این تصمیم برانکو مخالفت کرده‌اند و از سرمربی پرسپولیس خواسته‌اند تا با این بازیکن مدارا کند.
تمام این مسائل در حالی رقم می‌خورد که فصل آینده حسین کنعانی  زادگان و حسین ماهینی دوباره با پایان یافتن خدمت سربازیشان  به پرسپولیس بازمی‌گردند و با این اتفاق دیگر جایی برای اومانا باقی نمی‌ماند و این بازیکن از ترکیب سرخپوشان دورتر و دورتر خواهد شد.
حالا باید دید با توجه به اینکه برانکو اومانا را نمی‌خواهد اما باشگاه اصرار دارد تا این بازیکن را نگه دارد، درنهایت چه اتفاقی خواهد افتاد؟! هرچند که بعید به نظر می‌رسد با وجود قرارداد سنگین این بازیکن، باشگاه پرسپولیس به این راحتی‌ها قرارداد مدافع کاستاریکایی پرسپولیس را فسخ کند.


9411
     
آی اسپورت
2015-12-26 13:24:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر