فهرست
پیش‌بازی: استوک سیتی – منچستر یونایتد / آخرین فرصت‌هایِ ون گال
پیش‌بازی: استوک سیتی – منچستر یونایتد / آخرین فرصت‌هایِ ون گال

پیش‌بازی: استوک سیتی – منچستر یونایتد / آخرین فرصت‌هایِ ون گال

آی‌اسپورت – مصاحبه مطبوعاتیِ لویی ون گال با آن نگاه‌هایِ خشمناک تاثیرِ مثبتی بر روحیه تیمِ یونایتد در کل گذاشت. فعلا بازیکنان و بوردِ باشگاه پشتِ مربیِ هلندی‌اشان هستند و برایش می‌جنگند. اما ون گال باید به 6 بازی بدونِ پیروزیِ تیمش پایان بدهد، ماموریتی که مقابلِ استوک به هیچ وجه کارِ ساده‌ای به نظر نمی‌رسد. تیمِ مارک هیوز 6 کلین شیت در 8 بازیِ اخیر و آن نمایشِ فوق‌العاده مقابلِ من سیتی را در کارنامه‎‌یِ خودش می‌بینید. البته استوک هفته‌یِ پیش در همین استادیوم به کریستال پالاس باخت. لویی ون گال به جز مصدومانِ بلند مدتش، یعنی شاو و والنسیا، در این دیدار دارمیان، لینگارد و روخو را هم در اختیار نخواهد داشت.
 
آمارِ کلیدیِ دو تیم
 
1-استوک سیتی تنها یکی از 14 بازیِ خودش در لیگِ برتر مقابلِ یونایتد را برده (2 مساوی، 11 باخت). اما استوک در 4 بازیِ اخیرِ خانگی مقابلِ یونایتد تنها یک بار شکست خورده.
2-استوک تا به حال در لیگِ برتر مقابلِ یونایتد کلین شیت نداشته.
3-یونایتد 18 برد از 19 بازیِ اخیرش در باکسینگ دی داشته (1 شکست).
4-وین رونی در 1140 دقیقه لیگِ برتر امسال تنها 2 گل زده. این بدترین آمارِ او از ابتدایِ حضورش در لیگ برتر است.
5-آخرین باری که یونایتد 6 بازیِ متوالی بدونِ پیروزی را تجربه کرد دسامبر 98 بود، فصلی که در نهایت به کسبِ سه‌گانه منجر شد.
6-یونایتد این فصل به طور میانگین 1.29 گل در هر بازی زده. این پایین‌ترین آمارِ گل یونایتد از فصلِ 89-90 بدین سو بوده (1.22).
 
ترکیبِ احتمالیِ دو تیم


 
     
آی اسپورت
2015-12-26 13:56:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر