فهرست
کارشناسی: یونایتد بازهم می‌بازد، لستر مساوی می‌کند
کارشناسی: یونایتد بازهم می‌بازد، لستر مساوی می‌کند

کارشناسی: یونایتد بازهم می‌بازد، لستر مساوی می‌کند

"این بازیِ مرگ و زندگی برایِ ون گال است، اما نمی‌توانم تصور کنم که یونایتد چطور می‌خواهد استوک را شکست دهد. استوک تیمِ بسیار خوبی شده و در بریتانیا خیلی کم گل می‌خورد. هر چه فکر می‌کنم یادم نمی‌آید آخرین باری که یونایتد اینقدر پشتِ سرِ هم بد بازی کرده و بد نتیجه گرفته کی بوده. مسئله فقط باختن نیست، مسئله این است که به چه تیمی ببازی. اگر به چلسی و آرسنال و من سیتی ببازی قابلِ درک است، اما بدون اینکه بخواهم بی احترامی به تیمهایِ دیگر بکنم، یونایتد کارش به جایی کشیده که خیلی راحت به بورنموس و نوریچ می‌بازد. به نظرِ من یونایتد این بازی را هم، با وضعیتِ کنونی‌اش می‌بازد و بهترین نتیجه‌ای که می‌توانم برایشان تصور کنم یک مساوی است."
"اما لستر و لیورپول. لیورپول در آنفیلد با مشکلاتِ زیادی روبرو بوده و این بازی بهترین سناریو را برایِ لستر دارد. مطمئنم لستر این بازی را نمی‌بازد. نوعِ بازیِ لستر برایِ بردنِ این لیورپول خیلی خوب است. تیمِ رانیری عقب می‌شیند و با عمق دفاع می‌کند و با سرعت ضدحمله می‌زند. جایی که دقیقا مشکلِ لیورپول است. لیورپول در حالِ حاضر قدرت به هم ریختنِ دفاع حریف را ندارد و در ضدحمله خیلی راحت دروازه‌اش باز می‌شود. اگر بازی در زمین لستر بود مطمئن بودم که 3 امتیاز می‌گیرند، اما شاید نتیجه منطقیِ این بازی تساوی باشد."
"بازیِ جذابِ دیگرِ این هفته چلسی و واتفورد است. واتفورد در حالِ حاضرِ فرمِ فوق‌العاده‌ای دارد. تروی دینی و اودیون ایگالو در بازیِ قبل لیورپول را نابود کردند، اما به نظرم موفق نمی‌شوند چنین نمایشی را در استمفورد بریج داشته باشند. چلسی هفته پیش مقابل ساندرلند خیلی خوب بود و حالا گاس هیدینک هم رویِ نیمکت می‌شیند. در ضمن چه تری و زوما، و چه تری و کیهیل زوجِ خطِ دفاعیِ چلسی در این بازی باشند، کیفیتشان تفاوت چشمگیری با مدافعینِ لیورپول که هفته قبل 3 گل از واتفورد خوردند دارند. به نظرم روند پیروزی‌هایِ واتفورد اینجا به پایان می‌رسد."
 
 
     
آی اسپورت
2015-12-26 14:46:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر