فهرست

آب پاکی سردار کمالی روی دست بختیار: 27 ماه مشمولی!

آی‌اسپورت- سردار موسی کمالی در واکنش به اتفاقات اخیر باشگاه تراکتورسازی گفت: «تمام بازیکنان فوتبالی که کارت پایان خدمت آنها مشکل داشت و تخلفاتی در صدور کارت آنها صورت گرفته بود در کنار 21 ماه خدمت به 6 ماه اضافه خدمت نیز محکوم شده بودند و موظف هستند 27 ماه خدمت کنند. در این میان اگر بازیکنی کسر از خدمت هم داشته باشد باید این کسری از 27 ماه محاسبه شود البته فرماندهان این بازیکنان درصورتی که از این افراد راضی باشند، می‌توانند دو سوم از جریمه آنها را ببخشند».

جانشین اداره سرمایه‌های انسانی ستاد کل نیروهای مسلح، که با ایرنا صحبت می‌کرد، گفت: «در صورتی که بازیکنان تخلف داشته باشند فرماندهان می‌توانند آنها را جریمه کرده و از باشگاه راهی پادگان کنند. سربازانی که کارت پایان خدمت آنها باطل نشده می‌توانند در اردوی تیم‌های ملی کشورمان حضور پیدا کنند اما کسانی که کارتشان باطل شده به هیچ عنوان نمی‌توانند در اردو ها حاضر شوند».

سردار کمالی با اشاره به ممنوع بودن مصاحبه برای بازیکنان سرباز، گفت: «این بازیکنان چه کارتشان باطل شده باشد و چه مشمول باشند، حق انجام مصاحبه ندارند و این خلاف قانون است. یکی دیگر از اتفاقاتی که درمورد این بازیکنان درحال رخ دادن است و کاملا خلاف قانون بوده، مذاکره آنها با باشگاه‌ها است. این بازیکنان باید بدانند محل خدمت آنها را ستاد کل مشخص می‌کنند و حق ندارند پیش از آن با هیچ باشگاهی مذاکره کنند».

کدخبر:9412
  ۵  
آی اسپورت
2015-12-26 20:05:00
نظر دهید

۵ نظر
-
شنبه ۵ دی ۱۳۹۴، ۲۰:۳۷
نگرانش شدیم امروز خبری ازش نیست فکر کنم تو راهه پادگان به خونه هستش الان پیغام میذاره که پادگان خیلی خوبه میخام تو سپاه استخدام بشم بعد خدمت هم اینجا بمونم
امیر تبریز اوغلی
شنبه ۵ دی ۱۳۹۴، ۲۱:۲۳
بختیار .. حالا فدای سرم................
امیر تبریز اوغلی
شنبه ۵ دی ۱۳۹۴، ۲۱:۲۳
بختیار .. حالا فدای سرم................
محمد
شنبه ۵ دی ۱۳۹۴، ۲۱:۴۹
وای که چقدر به این آذری های مظلوم ظلم میشه.اینقدر ظلم نکنین مردم ایران
-
شنبه ۵ دی ۱۳۹۴، ۲۲:۰۸
ممد آذری نمیذاره کسی بهش ظلم کنه میزنه تو دهنش شما نگران آذریا نباش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر