فهرست

عکس روز: تفاهم نامه‌ای که کرار منتشر کرد

آی اسپورت- پس از اینکه کرار جاسم در صفحه اینستاگرام خود مدعی شد که وسایل منزل و خودروی او توسط باشگاه استقلال به سرقت رفته است، این بار و پس از دروغ‌گو خواندنش توسط معینی عضو هیات مدیره استقلال، کرار بار دیگر در اینستاگرامش نوشت: طی مذاکراتی که با نگهبان ساختمان منزلم داشتم، در حالی که در عراق به سر می‌برم، قفل خانه من را شکسته و وارد آن شده‌اند. در صورتی که قرارداد خانه به نام من و اجاره‌اش را خودم پرداخت می‌کنم، باشگاه هیچ حقی ندارد که قفل را بشکند و وارد خانه‌ام شود. هر شخصی این کار را انجام داده تاوان کارش را پس خواهد داد.

خوشبختانه پلیس انگشت نگاری کرده و در دوربین‌های مداربسته همه چیز ضبط شده است. این کار زشت و ناپسندیده از باشگاه بزرگی مثل استقلال به دور است. من به فیفا شکایتم را اعلام کرده‌ام و حق و حقوقم را کامل می‌گیرم. آقایان نظری‌جویباری، سبک‌دست و توفیقی که هیچ‌وقت به تعهدات و قراردادهایی که با بازیکنان تنظیم می‌کنند و به هیچ‌کدام عمل نمی‌کنند باید جوابگوی کسر امتیاز آینده از استقلال از طریق شکایت من به فیفا و پاسخگوی هواداران باشند. من اسناد و مدارکی دارم که به موجب آن باشگاه موظف به پرداخت بدهی به بنده است و ظرف مدت یک هفته ماشین و خانه را تحویل بدهم. در غیر اینصورت باشگاه حق ورود به خانه من و سرقت وسایل و ماشین من را نداشته است. این کار در شأن باشگاه نیست و یک سرقت به حساب می‌رود.

همچنین او تفاهم‌نامه میان خودش و باشگاه استقلال را منتشر کرد. این بازیکن عراقی تاکید کرده که باشگاه استقلال در صورتی می‌تواند منزل و خودروی ب‌ ام‌ وی را که باشگاه به او داده است را پس بگیرد که طبق این تفاهم‌نامه باشگاه باید مبلغ 117 میلیون تومان از مبلغ قرارداد و مالیات فصل 91-90 و 95-94 او را بپردازد.

کدخبر:9412
  ۲  
آی اسپورت
2015-12-26 23:39:46
نظر دهید
۲ نظر
-
شنبه ۵ دی ۱۳۹۴، ۲۳:۳۹
خخخخخ کرار چرت نگو, فکر نمی کردی اخراجت کنیم
-
يكشنبه ۶ دی ۱۳۹۴، ۰۰:۰۷
ای کیسه کشه بازیکن حریف رو یه روز قبل از بازی هوایی میکنند دزدی از خونت که برای اینا کاری نداره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر