فهرست
ساوتهمپتون ۴ – آرسنال ۰ ؛ تحقیر توپچی ها مقابل شاگردان کومان
ساوتهمپتون ۴ – آرسنال ۰ ؛ تحقیر توپچی ها مقابل شاگردان کومان

ساوتهمپتون ۴ – آرسنال ۰ ؛ تحقیر توپچی ها مقابل شاگردان کومان

آی اسپورت – آرسنال فرصت صدرنشینی در لیگ برتر انگلیس را با شکست تحقیرآمیز ۴-۰ مقابل ساوتهمپتون از ست داد. در حالی که لسترسیتی صدرنشین مقابل لیورپول شکست خوردده بود آرسنال این شانس را داشت که با برد مقابل ساوتهمپتون به صدر جدول لیگ برتر برود.  ساوتهمپتون در این بازی به دنبال اولین برد خود در ۵ دیدار اخیر لیگ برتری اش بود٬ تیمی که فقط چهار امتیاز از منطقه سقوط جدول فاصله داشت.
اما شاگردان رونالد کومان در این بازی چهره ای متفاوت از همیشه به نمایش گذاشتند و قفل دروازه توپچی ها را توسط کوکو مارتینا با شوتی از راه دور که به زیباترین شکل ممکن و با بیرون پا صورت گرفت٬ شکستند. آرسنال درنیمه اول راهی برای جبران این گل پیدا نکرد.
ساوتهمپتون اما در نیمه دوم نه تنها عقب نکشید بلکه سه گل دیگر هم زد. شین لانگ دو گل و خوسه فونته هم یک گل زدند تا آرسنال با این باخت تحقیر آمیز باز هم خاطره از دست دادن فرصتهای عالی را در ذهن هوادارانش زنده کند. ونگر راهی برای برانگیختن تیمش پیدا نکرد و این تیم باز هم فرصت صدرنشینی در لیگ برتر را با یک شکست باورنکردنی از دست داد. آرسنال البته با وجود این شکست نیز همچنان جزو مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ برتر است و این شانس را دارد که در بازی دوشنبه مقابل بورنموث این نتیجه را جبران کند. آیا بالاخره طلسم قهرمان نشدن ونگر و آرسنال در لیگ برتر انگلیس شکسته خواهد شد؟
     
آی اسپورت
2015-12-27 02:34:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر