فهرست

پیشنهاد رشیدپور به فردوسی پور: پخش مصاحبه ظریف در فضای مجازی

آی اسپورت - در حالی که پخش نشدن مصاحبه عادل فردوسی پور با محمدجواد ظریف در شب یلدا واکنش های متفاوتی را باعث شده، رضا رشیدپور پیشنهادهایی در همین خصوص به مجری برنامه 90 ارائه کرده است.
 رشیدپور در صفحه اجتماعی خود نوشته است:
 «چند هفته پیش دوستان اتاق فکر برنامه مشغول نامه‌نگاری برای دعوت رسمی از آقای دکتر ظریف جهت حضور در "دید در شب" بودند که عکس مصاحبه عادل فردوسی پور با ایشان منتشر شد و صد البته ما هم برای پرهیز از موازی کاری؛ پیگیری را متوقف کردیم تا شب یلدا فرا برسد. البته از همان روزهای اول به همکارانم گفتم که احتمال پخش این گفتگو را ضعیف می دانم ولی به هر حال صبر کردیم.
 حالا که این اتفاق افتاده دو پیشنهاد مجزا داریم؛ یک: ضمن احترام به تصمیم رسانه ملی پیشنهاد می کنیم که فیلم کامل مصاحبه را در فضای مجازی منتشر کند تا ضمن تقدیر از انتظار میلیون ها مخاطب، بتوانیم چهره مناسب تری از ساختار رسانه ای کشورمان در افکار عمومی ترسیم کنیم. در صورت نیاز ما هم قول می دهیم که تمام توان خودمان را در تیم دید در شب و همچنین زیر ساخت قوی و حرفه ای آپارات را جهت پوشش بهتر و قوی تر در اختیار جناب فردوسی پور عزیز قرار بدهیم.
 دو: ضبط یک برنامه مجدد؛ ضمن تشکر از جناب عادل خان بابت انجام مصاحبه؛ خودمان به صورت مستقل و رسمی دکتر ظریف را به برنامه دعوت کرده و علاوه بر پرسش های طراحی شده قبلی ماجرای برنامه 90 را هم مورد کنکاش قرار دهیم.»
 رشیدپور ضمن منتشر کردن این پست از فالوورهایش خواسته تا در این مورد نظرشان را به او اعلام کنند.


منبع: جام نیوز
  ۲  
آی اسپورت
2015-12-27 10:25:15
نظر دهید
۲ نظر
امیر تبریز اوغلی
يكشنبه ۶ دی ۱۳۹۴، ۱۰:۵۴
فردوسی پور... رشید پور و ظریف هر چه چهره مذموم و منشوری
برزو روسونری
يكشنبه ۶ دی ۱۳۹۴، ۱۳:۵۰
بعد از اتفاقات برنامه نود دیگه فک نمیکنم بتونید باهاش مصاحبه ی مجدد بکنید!! وزیر امور خارجه مملکت رو مضحکه ی خاص و عام کنید. ضمناً دلواپسان همونطور که جلوی پخش از صدا و سیما رو گرفتند بعید میدونم اجازه بدن حتی تو فضای مجازی هم پخش بشه! به نظرم این مصاحبه باید بره تو ارشیو تا بعد از پایان عمر دولت روحانی(سال 1400) تو فضای مجازی پخش بشه تا نه سیخ بسوزه نه کباب. اون موقع دیگه فک نمیکنم دلواپسان بهانه ای داشته باشند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر