فهرست

جمله عجیب سوشا: با هم‌پستی‌ام رقابت سالمی ندارم!

آی اسپورت - قابل توجه آقابانی که از سوشا مکانی و عملکردش انتقاد کرده اند. توجه شما عزیزان را به مصاحبه دروازه بان پرسپولیس با ایسنا جلب می کنیم تا شاید از حرفهایتان پشیمان شوید. 
دروازه‌بان پرسپولیس گفته: من بالا و پایین فوتبال را زیاد دیده‌ام اما باید بگویم به خودم و توانایی‌هایم ایمان دارم. الان که با شما صحبت می‌کنم در حرم امام رضا (ع) هستم. خودم را به امام رضا (ع) می‌سپارم و از او می‌خواهم یار و یاور آدم‌هایی مثل من باشد. خدا می‌داند الان در دل من چه می‌گذرد.حرف‌های نزده را همیشه می‌توان به زبان آورد. من کسانی را که از روی قصد و غرض‌ورزی با استفاده از اسم من قصد تخریبم را دارند به امام رضا (ع) واگذار می‌کنم.
سوشا درباره رقابتش با ایمان صادقی هم توضیح جالبی داده است: قبلا فکر می‌کردم برای بازی‌کردن در پرسپولیس باید با هم‌پستی‌ام رقابت کنم اما الان متوجه شدم این رقابت دامنه گسترده‌تری دارد و رقابت سالم و فوتبالی نیست. البته تنها شانسی که آوردم این بود که برانکو ایوانکوویچ در راس کادر فنی تیم قرار دارد که دست خیلی‌ها را از تیم کوتاه کرده است. او با این کار باعث شده خیلی‌ها از خوردن نان حرام محروم شوند.


کد خبر: 9408
  ۵  
آی اسپورت
2015-12-27 10:17:00
نظر دهید

۵ نظر
-
يكشنبه ۶ دی ۱۳۹۴، ۱۰:۲۶
لنگ رو منحل کنین بره
-
يكشنبه ۶ دی ۱۳۹۴، ۱۰:۲۶
لنگ رو منحل کنین بره
امیرعلی
يكشنبه ۶ دی ۱۳۹۴، ۱۰:۴۶
نمیدونم چرا تا اشتباه میکنن میخوان با اعتقادات مردم بازی می کنن
-
يكشنبه ۶ دی ۱۳۹۴، ۱۱:۳۹
درباره برانکو درست گفته
برزو روسونری
يكشنبه ۶ دی ۱۳۹۴، ۱۳:۴۰
منظورشو نفهمیدم! منظورش اینه که دلالها صادقی رو به لُنگ اوردند؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر