فهرست

نریمان جهان تکذیب کرد: به خاطر هت تریک جلوی استقلال، اخراج نشدم

آی اسپورت - این عکس مربوط به بازی فصل گذشته استقلال و تراکتورسازی است. دیداری که سامان نریمان جهان ستاره اصلی بود و با هت تریک جلوی تیم امیر قلعه نویی زمینه شکست سنگین خانگی استقلال را فراهم کرد.
ماهها بعد از آن دیدار قلعه نویی سرمربی تراکتورسازی شد و خیلی زود دستور قطع همکاری با نریمان جهان را داد. با اینکه خیلی ها می گویند امیر کینه آن هت تریک را به دل گرفته  و به همین دلیل نریمان جهان را اخراج کرده اما هافبک سابق تراکتورسازی چنین نظری ندارد.
آنطور که روزنامه ایران ورزشی نوشته، نریمان جهان درباره این شایعه گفته:" من فکر می‌کنم قلعه‌نویی با یک بازی تصمیم نگرفته است. با این حال او سرمربی تراکتورسازی است و صلاح تیمش را بهتر از هرکس دیگری می‌داند. من هم به نظرش احترام می‌گذارم. هیچ دلخوری از کسی ندارم؛ با موضوع کنار آمده‌ام چون معتقدم فوتبال بازی اتفاقات است. البته ناراحتم از اینکه در تراکتورسازی حضور ندارم. من با این تیم خاطرات خوبی دارم ولی به هر حال اتفاقی است که افتاده. حتی فکر نمی‌کنم قلعه‌نویی کسی باشد که به خاطر حرف اطرافیانش بازیکنی را کنار بگذارد. شک ندارم روزی به تراکتورسازی برمی‌گردم"


کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2015-12-27 10:54:35
نظر دهید

۲ نظر
برزو روسونری
يكشنبه ۶ دی ۱۳۹۴، ۱۳:۴۴
این بازیکن نیست اخه، پارسال دوتا بازی ورزشگاه ازادی(استقلال و پرسپولیس) رو خوب بازی کرد حالا انتظار داره تا اخر عمرش همه واسش دولا و راست بشن.
-
دوشنبه ۷ دی ۱۳۹۴، ۰۶:۲۵
بومی هست این واسه ما کافیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر