فهرست

سئوال روز: سوشا چه کسانی را متهم کرده؟

آی اسپورت - سوشا مکانی روزی فاجعه آمیز را در مشهد سپری کرد. زوج او و بنگر تمام تلاش شان را برای شکست پرسپولیس کردند اما بازی خوب پرسپولیس برانکو در فاز هجومی سبب شد تا این تیم شکست نخورد و حتی برانکو با سعه صدر در پایان بازی از بدترین بازیکن تیمش تشکر کرد و از او یک قهرمان ساخت. سوشا اما بعد از این بازی در مصاحبه ای تند ، درحالی که برانکو را یک قدیس نامید ، لب به انتقاد از گروهی حرام خور گشود. او توضیح زیادی درباره این گروه نداده اما دو کد که در گفت و گویش با ایسنا داشته ، 2 نکته را مشخص می کند، اول اینکه او همین حالا با گلر دوم تیمش رابطه سالم ندارد و دیگری اینکه حرام خوارها در دوره برانکو نیستند!
سوشا مکانی ابتدای فصل قبل و توسط علی دایی به جمع قرمزها اضافه شد. او که فصل قبلش را در فولاد درخشیده بود و از تیم قهرمان به پرسپولیس می آمد ، سابقه دعوایی قدیمی از دوره بازی در استیل آذین با علی دایی داشت. ولی آن دو اختلافات را کنار گذاشتند و سوشا به پرسپولیس امد تا در کنار نیلسون ، زوج دروازه قرمزها باشند. همکاری ناموفقی که تنها 7 هفته به طول انجامید .
او در آن دوران عکس های سلفی زیادی با نیلسون منتشر می کرد اما خیلی زود میانه شان شکرآب شد.در این دوران مربی گلرهای قرمزها ، غلامپور بود.  بهزاد غلامپور  با علی دایی از پرسپولیس رفت و حمید درخشان به این تیم آمد. مربی دروازه بان های این تیم هم کسی نبود غیر از نادر باقری ، گلر دو دهه قبل پرسپولیس. سوشا از او هم تعریف های زیادی می کرد ، درست مثل دن گاسپار در تیم ملی و غلامپور پرسپولیس. در این دوره حمید درخشان تصمیم گرفت تا قید نیلسون پرتغالی را بزند و در مصاحبه هایش گفت برای حفظ یک سرمایه ملی بی خیال گلر خارجی اش شده و بعد هم همه اتفاقات کابوس وار فصل قبل رقم خورد اما درخشان پای حرفش ایستاد.
امسال هم سوشا با همه انتقادهایی که به کارش بود و انتقادهای هواداران به او ، در این تیم ماند و نقش گلر اول تیم را ایفا کرد اما همچنان اشتباهاتش ادامه دارد و هیچ گاه یک گلر شش دانگ مثل مهدی رحمتی برای قرمزها نبوده است. چیزی که پاشنه آشیل تیم برانکو است اما برانکو همچنان از او حمایت می کند. اینکه سوشا چه کسی در پرسپولیس را متهم کرده ، باید در میان همین چند نفر باشد که قبل از برانکو بودند. آیا آنها باعث اشتباهات گلر اول پرسپولیس هستند؟

منبع: خبرآنلاین
  ۲  
آی اسپورت
2015-12-27 11:03:12
نظر دهید

۲ نظر
امیرعلی
يكشنبه ۶ دی ۱۳۹۴، ۱۱:۱۵
با اینکه درخشان مربی نبود و بخاطر اینکه دروازبان اولش کنه اونو سرمایه ملی خوند ولی سوشا چیکار کرد نمک خورد ونمکدون شکست بعدش با درخشان به مشکل برخورد و با مربیش دعواش شد واقعا تعادل روانی نداره
برزو روسونری
يكشنبه ۶ دی ۱۳۹۴، ۱۴:۱۹
شما ببینید الان که تیما محدودیت جذب دروازه بان ندارن وضع گلرهای لیگ برتر اینه!! تا قبل این که قانون جذب گلر داخلی وضع بشه همین سوشا رنگ پرسپولیس رو هم نمیتونست ببینه. اگه اون قانون مسخره تا الان ادامه داشت یه تیمی مث استقلال خوزستان الان قعر جدول بود!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر