فهرست
سیاه‌جامگان؛ علاقه‌مند به جذب تمام بازیکنان دنیا
سیاه‌جامگان؛ علاقه‌مند به جذب تمام بازیکنان دنیا

سیاه‌جامگان؛ علاقه‌مند به جذب تمام بازیکنان دنیا

آی اسپورت - "سیاه جامگان ابومسلم خراسان رضوی" شاید بلندترین نام در تمام ادوار لیگ‌برتر فوتبال ایران باشد اما اتفاقات عجیب دیگری هم در این تیم رخ داده است که باعث شده نام بلند این تیم جلب توجه نکند. سیاه‌جامگانی‌ها که در سال جاری به لیگ‌برتر صعود کردند، از همان ابتدا هدفشان را تغییرات کمتر و استفاده از بازیکنان سابق خود در لیگ‌برتر عنوان کردند.
نگاهی اجمالی به لیست بازیکنان، مربیان و مسئولان این تیم باعث تعجب بیشتر هم می‌شود. ۳۸ بازیکن از ابتدای لیگ پانزدهم در فهرست این تیم قرار گرفته‌اند. همچنین سه سرمربی هم هدایت سیاه جامگان را بر عهده گرفته‌اند. سه سرپرست هم جایگزین یکدیگر شدند؛ جابه‌جایی‌هایی که به نظر می‌رسد به طور سلیقه‌ای و احساسی انجام می‌گیرد و هیچ فکری در پشت آن قرار ندارد.
حضور فرهاد کاظمی در این تیم هم زمینه‌ساز حضور چند بازیکن دیگر شده است. این بازیکنان هم عبارتند از ایمان موسوی، آلاجه سوسی، کورده آیگوبسی، کیل کنویا، مهدی جعفرپور، حسین کریمی، محسن آقایی، پدرام اسماعیلیان و مهدی مناری.
با یک حساب سر انگشتی بیش از ۴۰ نفر به این باشگاه آمده و بعضی هم جدا شده‌اند. قطعا چنین جابه‌جایی‌هایی هزینه‌های هنگفتی هم برای این تیم در بر دارد و شاید زمینه‌ساز بازگشت دوباره سیاه‌جامگان به لیگ دسته یک شود. تنها می‌توان از مدیریت این تیم به عنوان کسانی که از ابتدا در این تیم حضور داشته‌اند نام برد.
نکته‌ای که بیش از پیش بزرگ جلوه می‌کند این است که مدیران این تیم هم فکر حرفه‌ای ندارند و حتی در پرونده فرید بهزادی کریمی هم به دلیل دیر اقدام کردن نسبت به شکایت از این بازیکن دست سیاه‌جامگانی‌ها تا به حال به جایی نرسیده است. به نظر می‌رسد شاید انتخاب یک مدیر چاره درد این تیم باشد تا از یک اتفاق ناگوار برای فوتبال مشهد جلوگیری شود.

منبع: ایسنا
     
آی اسپورت
2015-12-27 12:19:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر