فهرست
بادامکی: پرسپولیس در دفاع تیمی ضعف دارد
بادامکی: پرسپولیس در دفاع تیمی ضعف دارد

بادامکی: پرسپولیس در دفاع تیمی ضعف دارد

آی اسپورت- کاپیتان تیم فوتبال پدیده خراسان تأکید کرد که تیمش با مدیریت بازی در دقایق پایانی می‌توانست موفق به شکست پرسپولیس شود.
به نقل از تسنیم، حسین بادامکی در خصوص تساوی 2 - 2 تیمش مقابل پرسپولیس گفت: بازی سختی بود و برای تیم ما یک بازی سنگین محسوب می‌شد. ما چند مصدوم داشتیم و چند بازیکن‌مان هم با مصدومیت بازی کردند. پرسپولیس تیم بزرگی است که سخت شکست می‌خورد، اما ما تا آستانه شکست این تیم پیش رفتیم.
هافبک باتجربه تیم فوتبال پدیده خراسان همچنین خاطر نشان کرد: ما باید بازی را در دقایق آخر مدیریت می‌کردیم و سه امتیاز را می‌گرفتیم. مهم این بود که آنهایی که بازی را دیدند لذت بردند. به نظر من بازی هیجان‌انگیزی بود.
بادامکی در مورد عملکردش در این مسابقه خاطرنشان کرد: من نهایت تلاشم را کردم و کادر فنی باید در مورد آنچه در زمین انجام دادم، نظر بدهد. در این بازی زیاد اجازه نفوذ نداشتم و باید بیشتر در وسط زمین وظایفم را انجام می‌دادم. با این حال امیدوارم کادر فنی و هواداران از عملکردم راضی باشند.
وی در پایان در پاسخ به این سؤال که آیا پرسپولیس شانس قهرمانی دارد، گفت: پرسپولیس تیم خوبی است و شانس قهرمانی هم دارد. البته فکر می‌کنم آنها کمی در دفاع تیمی ضعف دارند که باید برطرف شود. تیم ما هم در این زمینه دچار مشکل است و باید در بحث دفاع تیمی عملکرد بهتری داشته باشیم.


9411
     
آی اسپورت
2015-12-27 12:37:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر