فهرست
افشارزاده:خانه کرار مبله بود و او چیزی از خودش نداشت
افشارزاده:خانه کرار مبله بود و او چیزی از خودش نداشت

افشارزاده:خانه کرار مبله بود و او چیزی از خودش نداشت

آی اسپورت - اتهام جدیدی که جاسم کرار به باشگاه استقلال زده است نشان می‌دهد که دردسرهای او برای باشگاه استقلال حالا حالاها تمام نمی‌شود. حتی بعد از جدایی! کرار باشگاه را متهم به دزدی از خانه‌ای کرده است که برای او اجاره شده بود. اما بهتر است پاسخ مدیر عامل باشگاه به این ادعا را بخوانید:«
-بحث کرار به اینگونه است که ما متعهد شدیم مالیات او را پرداخت کنیم چندین بار با او در این مورد صحبت کردیم و این بازیکن مدعی شد که خودش مبلغ ۱۱۷ میلیون تومان مالیات را پرداخت کرده و این عدد را از باشگاه طلبکار است. ما از اداره مالیات استعلام گرفتیم و متوجه شدیم کرار مالیاتش را پرداخت نکرده و هیچ فیشی از اداره مالیات در اختیار ندارد.
-در مورد عوض شدن قفل خانه و سیاه نمایی که کرار در صفحه اجتماعی خود آورده باید بگویم که این خانه در اجاره من به عنوان سرپرست باشگاه است و اجاره آن را هم خود باشگاه می دهد نه کرار که مدعی شده خودش اجاره آن را پرداخت می کند. وقتی خانه به نام من اجاره شده پس مالک هم من هستم و این اختیار را دارم که از آن استفاده کنم. وقتی کرار کلید خانه را تحویل نداد باشگاه با حضور نماینده های حراست وزارت ورزش، بنگاه معاملات املاک قفل خانه را عوض کرده و این مسئله صورت جلسه شد. خانه را هم تحویل پروپیچ دادیم. در منزلی که کرار ساکن بود هیچ اموالی از او نبوده که بخواهد کسی را متهم به سرقت کند. خانه مبله تحویل او شده بود و این بازیکن از خودش چیزی نداشت و تمام لوازمش برای باشگاه بود.  کرار دنبال سیاه بازی است و قطعا عده ای در ایران خط می دهند تا علیه باشگاه جوسازی کند. او دیگر بازیکن استقلال نیست و به صورت توافقی جدا شده و هیچ حق و حقوقی از سوی استقلال به کرار تعلق نمی گیرد. ما به کرار بدهی نداریم که بخواهد شکایت کند فقط تعهد داده‌ایم مالیاتش را پرداخت کنیم که این به ما (باشگاه استقلال) و اداره مالیات مربوط می‌شود.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-12-27 13:36:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر