فهرست
بیشترین ریتوئیت‌هایِ سالی که گذشت: از کوبی تا کریس
بیشترین ریتوئیت‌هایِ سالی که گذشت: از کوبی تا کریس

بیشترین ریتوئیت‌هایِ سالی که گذشت: از کوبی تا کریس

 
1-توئیتِ کوبی برایانت و اعلام بازنشستگی‌اش در آخرِ فصلِ 2015-2016. سوپر استارِ ان.بی.ای در این توئیت نوشت: «بسکتبالِ عزیز، من آماده‌ام که ترکت کنم. خواستم اینو الان بدونی که بتونیم قدرِ باقیِ لحظاتمون باهم بیشتر بدونیم.» (بیش از 131 هزار ریتوئیت)
2-جرارد پیکه بعد از اینکه رئال مادرید از کوپا دل ری به خاطرِ استفاده از بازیکنِ محروم کنار رفت مقادیری "ایموجی"هایِ خنده و اشک از خنده در آمده توئیت کرد (بیش از 126 هزار ریتوئیت)
3-خداحافظی ژابی آلونسو با استیون جرارد، بعد از بازنشستگیِ جرارد از فوتبال و لیورپول: «قهرمانِ من، رفیقِ من.» (بیش از 112 هزار ریتوئیت)
4-مایک تایسون بعد از مبارزه‌یِ فلوید می‌ودر و من پاکوایو توئیت کرد: «5 سال برایِ این صبر کردیم...» (بیش از 106 هزار ریتوئیت)
5-لوک شاو بعد از اینکه پایش مقابلِ آیندهوون از دو جا شکست توئیت کرد: «ممنون برایِ تمامِ پیغامهاتون. کلمات نمیتونن حالِ بدم را توصیف کنند. اما راهِ بهبود از همینجا شروع میشه. قوی‌تر برمیگردم.» (بیش از 82 هزار ریتویئت)
6-ایکر کاسیاس ویدئویی از دورانِ فوتبالش آپلود کرد، با هشتگِ "یک زندگی". (بیش از 78 هزار ریتوئیت)
7-کریستیانو رونالدو بعد از اخراج مقابلِ کوردوبا در توئیتی از همه هوادارانِ رئال بابت حرکتش عذرخواهی کرد. (بیش از 59 هزار ریتوئیت)
 
 
     
آی اسپورت
2015-12-27 14:41:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر