فهرست
آگوستو: هوادار تراکتور اگر ناراحت نباشد که هوادار نیست/ قلعه‌نویی مرا به پست اصلی‌ام آورد
آگوستو: هوادار تراکتور اگر ناراحت نباشد که هوادار نیست/ قلعه‌نویی مرا به پست اصلی‌ام آورد

آگوستو: هوادار تراکتور اگر ناراحت نباشد که هوادار نیست/ قلعه‌نویی مرا به پست اصلی‌ام آورد

آی اسپورت- سزار بازیکن برزیلی تراکتور در ابتدای فصل و با حضور تونی در پست هافبک دفاعی بازی می‌کرد اما با حضور امیر قلعه‌نویی به عنوان مهاجم این تیم به میدان رفت و در بازی برابر استقلال در جام‌حذفی هم توانست تک‌گل تراکتور را به ثمر برساند. بازیکن برزیلی تراکتور درباره شرایط این روزهای خودش و تراکتورسازی گفتگویی با همشهری‌ورزشی انجام داده است.
 


اوضاع در تراکتور چگونه است؟
اینجا همه‌چیز خوب است و من هم از حضور در تراکتور لذت می‌برم و امیدوارم بتوانم همراه با تیم محبوبم عناوین بسیار خوبی را کسب کنم البته باید خیلی تلاش کنیم و زحمت بکشیم تا به هدف‌مان برسیم.
 

نظرت در مورد هواداران تراکتور چیست؟
به نظرم هواداران تراکتور یکی از بهترین هواداران دنیا هستند و شور و شوقی که در این هواداران است باعث می‌شود که  تلاش بیشتری را انجام دهیم و باید بگویم که من خودم نمونه چنین طرفدارانی را تنها در برزیل دیده‌ام.

 
وقتی به تراکتور آمدی در پست هافبک دفاعی بازی می‌کردی ولی حالا در پست مهاجم به میدان می‌روی.
وقتی من به تراکتور آمدم مربی تیم تونی بود و او می‌خواست که من به عنوان هافبک دفاعی به میدان بروم که در این پست شرح‌وظایف من فرق می‌کرد اما با آمدن قلعه‌نویی او از من خواست در پست مهاجم بازی کنم و من هم آزادی عمل بیشتری داشتم که بازی کنم.
 

حالا خودت کدام پست را بیشتر دوست داری؟
من تجربه بازی در هر دو پست را دارم اما بیشتر دوست دارم که مهاجم باشم و گلزنی کنم و خوشحالم که قلعه‌نویی من را به پست اصلی‌ام یعنی خط حمله آورد.
 

اما در این پست نتوانسته‌ای زیاد گلزنی کنی.
برای گلزنی باید همه‌چیز سر جای خودش باشد اما تراکتور با مشکل بازیکن روبه‌رو است و دیدید که در بازی برابر استقلال در جام‌حذفی از کوچک‌ترین موقعیت استفاده کردم و گلزنی کردم و امیدوارم این اتفاق را در بازی بعدی هم تکرار کنم.
 

تراکتور می‌تواند قهرمان شود؟
ما کار سختی را در پیش داریم؛ با آمدن قلعه‌نویی تغییرات زیادی را در تیم انجام داده باید تلاش کنیم تا در نیم‌فصل دوم امتیازات لازم را کسب کنیم.
 

به نظر می‌رسد طرفداران تراکتور از نتایج تیم خیلی ناراحتند.
هوادار اگر از نتیجه نگرفتن تیم ناراحت نباشد که هوادار نیست و این یعنی ما باید در هر بازی فقط به فکر پیروزی باشیم.9411
  ۱  
آی اسپورت
2015-12-27 15:39:06
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۶ دی ۱۳۹۴، ۱۷:۵۴
بازیکنهای خودمان یاد بگیرن هوادار که از باخت ناراحت نشه که هوادار نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر