فهرست
ونگر: مردم فقط به خرید و خرید و خرید فکر می کنند!
ونگر: مردم فقط به خرید و خرید و خرید فکر می کنند!

ونگر: مردم فقط به خرید و خرید و خرید فکر می کنند!

آی اسپورت – آرسن ونگر سرمربی آرسنال مطمئن است که بازیکنان او در دیدار دوشنبه برابر بورنموث نمایش خوبی خواهند داشت و شکست سنگین اخیر خود مقابل ساوتهمپتون (۴-۰) را جبران خواهند کرد٬ شکستی که روز شنبه و در روز باکسینگ دی برای توپچی ها رقم خورد: «ما در موقعیتی هستیم که باید جبران مافات کنیم٬ می خواهیم از وضعیت ناراحت کننده ای که برایمان پیش آمد فاصله بگیریم. متاسفانه امکان ندارد که شما در فوتبال فعالیت کنید و دوران ناراحت کننده ای نداشته باشید. هیچکس حتی بهترین بازیکنان دنیا هم این شرایط را داشته اند. پس این به خودما بستگی دارد که چطور واکنش نشان دهیم . من به بازیکنانم اطمینان دارم و می دانم که روز دوشنبه به شکل قدرتمندانه ای برای جبران شکست قبلی تلاش خواهند کرد. آنچه من به بازیکنانم گفته ام موضوعی است که بین خودم و بازیکنان می ماند. این بازیکنان روحیه ای فوق العاده دارند و آن را فرادا نشان خواهند داد.»
ونگر اعتقاد ندارد که فعال بودن در نقل و انتقالات زمستانی راه حل مناسبی برای رفع مشکلات آرسنال باشد: «مردم فقط به خریدن٬ خریدن و خریدن بازیکن فکر می کنند و آن را راه حل مناسب می دانند. به نظر من تیم ما بازیکنان خوب زیادی دارد که تعدادی از آنها فعلا مصدوم هستند و به زودی به میدان برمی گردندند.»
  ۱  
آی اسپورت
2015-12-28 02:08:16
نظر دهید

۱ نظر
برزو روسونری
دوشنبه ۷ دی ۱۳۹۴، ۰۴:۱۲
بعد از تیری انری ارسنال دیگه یه ستاره در اون حد و اندازه ها نداشته. ارسنال یه تیم پرسود واسه مالکان و سهامدارانه و یه تیم عذاب اور واسه هواداران.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر