فهرست
پیغام مهم ال کلاسیکو / قرارداد مسی را تمدید کنید
پیغام مهم ال کلاسیکو / قرارداد مسی را تمدید کنید

پیغام مهم ال کلاسیکو / قرارداد مسی را تمدید کنید

آی اسپورت – هیچکس در هیچ زمانی نباید به کیفیت بارسا شک کند که اگر این کار را انجام دهد انگار به مقدسات توهین کرده است.فوتبالیست های بارسلونا خیلی خوبند ، بسیار بسیار خوب ، نه ! عالی هستند.دیروز قدمی عقب نگذاشتند و بازهم نشان دادند که می توانند در هر جایی و بر هر حریفی غلبه کنند.مساله فقط مساله خواستن است ، اینکه بخواهند که با حد اکثر توانایی خود و بدون ذره ای مکث در طول نود دقیقه به حریف خود فشار وارد کنند.اگر این مساله عملی شود بر هر حریفی حتی قدرتمندترینشان پیروز می شوند.

غیر از این در مقابل هر حریف ضعیفی قدرت از دست دادن بازی را دارند. قبل از ال کلاسیکو، مادرید نشان داده بود که امسال وضعیت بهتری به نسبت بارسا دارد.اما بدون شک این لالیگا را بدون اینکه بارسا را شکست داده باشند به پایان خواهند رساند . حتی اگر قهرمان بشوند ! روی هم رفته بارسا یکبار دیگر لا لیگا را در دسترس خود می بیند.و این بزرگترین هدیه بازیکنان به رئیس باشگاه (بارتومئو) است.حالا او می تواند به پیروزی در رفراندوم امیدوارتر باشد.

زمانیکه بازی یک بر صفر جریان داشت ، مسی یک موقعیت تک به تک را از دست داد . آن می توانست یک لحظه کلیدی برای بارسا در ادامه بازی باشد. مسی خیلی خوشش نمی آید که چنین موقعیت هایی را از دست بدهد ، بخصوص در برنابئو ! پس جبران کرد نه یکبار که سه بار ! اکنون که او همه رکوردها را جابجا کرده است باید قرارداد او را بهتر کرده و تمدید کنند.باید راه حلی برای این مساله پیدا شود.اگر اینگونه نشود او گران تر از هر آنچه رسانه ها پیش بینی می کنند از باشگاه خواهد رفت.حضور در هر بازی برای اینکه مسی وضعیت خود را بهتر کند و به فرم صد درصد خود برسد مهم است. بنظر می رسد که مسی پایان ندارد و خودش ، پدرش و همه اطرافیانش باید متوجه باشند که مسی برای بهترین بودن و بهترین ماندن نیازی به حاشیه ندارد.

ترجمه : رضا سیف

خوان ولیس : اسپورت کاتالونیا

     
آی اسپورت
2014-03-24 22:17:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر