فهرست
نقل قول‌های روز: مگر آسمان به زمین آمده؟
نقل قول‌های روز: مگر آسمان به زمین آمده؟

نقل قول‌های روز: مگر آسمان به زمین آمده؟

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به مهم ترین نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته:

استقلال و پرسپولیس برایم فرقی ندارند

بعد از بازی با صبای قم در این مورد تصمیم‌گیری می‌کنم. باید ببینم مشکلات استقلال خوزستان حل می‌شود یا خیر. برای من تفاوتی نمی‌کند که به استقلال بروم یا پرسپولیس. هر تیمی که باعث پیشرفت من شود و من را به تیم ملی برساند به آن تیم می‌روم
رحیم زهیوی مهاجم استقلال خوزستان هنوز تکلیف مقصدش را مشخص نکرده

مگر آسمان به زمین آمده؟

مگر با یک باخت آسمان به زمین آمده که اینطور برانکو را زیر سوال می‌برند و می‌کوبند. ذات فوتبال و زیبایی‌اش به همین است. یک روز می‌بری و خوشحالی و روز دیگر می‌بازی و ناراحتی. چرا باید با یک باخت طوری جلوه دهند که پرسپولیس وارد بحران شده است. کسانی که از تعویض های برانکو انتقاد می کنند اگر پرسپولیس می برد باز هم انتقاد می کردند؟»

حمایت علی پروین از سرمربی پرسپولیس

استقلال می تواند السد را ببرد

السد در حال حاضر صدرنشین لیگ قطر است و استقلال بازی آسانی ندارد اما با پتانسیلی که استقلال دارد و حمایت هوادارانش که امیدوارم در روز بازی ورزشگاه را پر کنند توانایی شکست دادن تیم السد را با ژاوی دارد. ما فراموش نکنیم در سال‌های گذشته هم بازیکنان بزرگی مثل ریوالدو، دی‌بوئر و... در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته‌اند. به هر حال نمی‌توان و نباید منکر تاثیرگذاری‌شان بود اما استقلال میزبان است و می‌تواند به بهترین شکل از آن استفاده کند. من امیدوارم استقلال برنده این بازی باشد تا کشورمان چهار نماینده در لیگ قهرمانان آسیا داشته باشد.
نظر علی کریمی درباره بازی سخت استقلال در پلی اف لیگ قهرمانان

از انتخاب لژیونر سال آسیا تعجب کردم!

واقعا از این موضوع ناراحت شدم چون فوتبال ایران می‌توانست کاندیداهایی را در این مراسم داشته باشد. از این تعجب می‌کنم که بازیکنی مانند سون هونگ می مقابل تیم ملی ایران موفق ظاهر نشده و از سوی دیگر اوکازاکی ژاپنی نیز در این سال کار خاصی انجام نداد اما عنوان بهترین لژیونر سال 2016 را به خود اختصاص داد. قصد دارم یک روزی بهترین بازیکن آسیا بشوم و مطمئن باشید یک روز این اتفاق خواهد افتاد البته به شرط اینکه باز هم حق‌مان را نخورند.
نظر ازمون درباره بی نماینده بودن ایران در مراسم انتخاب بهترینهای سال آسیا

 

کد خبر: 9408

     
آی اسپورت
2016-12-19 09:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر