فهرست
سوال روز؛ کاوه شارلوا گلزن‎تر از کاوه استقلال؟
سوال روز؛ کاوه شارلوا گلزن‎تر از کاوه استقلال؟

سوال روز؛ کاوه شارلوا گلزن‎تر از کاوه استقلال؟

آی اسپورت – با دو گلی که کاوه رضایی در بازی دیشب تیم‎های شارلوا و میشل زد، تعداد گل‎های او در این فصل برای تیمش به عدد 6 رسید. او برای رسیدن به صدر جدول گلزنان لیگ بلژیک با بهترین گلزن این فصل یعنی ایساک تلین فقط دو گل فاصله دارد.

درخشش کاوه در لیگ بلژیک باعث شده تا عملکرد او بیشتر از گذشته زیر ذره‌بین قرار بگیرد. به نظر می‌رسد او نسبت به فصل قبل آماده‎تر و گلزن‎تر شده است. رضایی فصل قبل در لیگ برتر ایران برای استقلال 8 گل زد و حالا فقط در یک نیم‎فصل برای شارلوا 6 گل زده است.

اما واقعیت این است که او فصل گذشته تا پایان نیم‌فصل در استقلال 5 گل زده بود یعنی فقط یک گل کمتر از تعداد گل‎هایش در نیم‎فصل اول برای شارلوا و این اختلاف یک گله چیزی را ثابت نمی‎کند.  او فصل گذشته در نیم‎فصل دوم کمتر گلزنی کرد و البته بیشتر گل‎هایش را در لیگ قهرمانان آسیا به ثمر رساند. با احتساب گل‎های او در لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی، کاوه در استقلال فصل گذشته 14 گل زده است. با توجه به اینکه شارلوا در تورنمنت‎های اروپایی شرکت ندارد، اگر کاوه در ادامه لیگ برتر بلژیک و جام حذفی، 8 گل دیگر یا بیشتر بزند، می‌توان ادعا کرد که او در شارلوا بازیکن گلزن‌تری شده است. اتفاقی که رخ دادنش با توجه به آمادگی او و البته انگیزه‌هایش برای حضور در تیم ملی ایران در جام جهانی، اصلا غیرممکن نیست.

۸۳ ۶  
آی اسپورت
2017-11-18 18:59:00
نظر دهید

۶ نظر
علی
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۹:۱۶
فقط یک احمق می تواند با نادیده گرفتن طارمی روی امثال کاوه رضایی و سردار آزمون حساب کند!
۷ ۲
4 قدیم یا جدید ؟
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۲۰:۳۵
طارمی ؟ اون هر وقت از 2 متری دروازه رو تونست ببینه من خودکشی می کنم
علی
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۲۱:۲۷
چارتایی عزیز پس برو خودکشی کن چون دوبار در شش قدم به استقلال تجاوز کرده! خخخخ
۸
ali-j
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۲۳:۱۴
بازیکنی که بخاطر پیشنهاد مالی بیشتر از پیشنهاد رقیب(استقلال وپرسپولیس) سمت پیشنهاد سنگین تر بره رو نمیشه گفت بخاطر باشگاه و طرفداراش اومده.این دلیل بر اینکه کاوه 2 آتیشه استقلالی باشه نیست.مسلما ذوب آهن حق بیشتری نسبت به استقلال داره.
۵
شروین
يكشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶، ۰۰:۱۱
انصافا خارج ازبحث رنگها کاوه رضایی فعلا ازسردارآزمون خیلی بهترگل میزندوحقشه درجام جهانی درکنارطارمی مهاجم فیکس تیم ملی باشند
معین
يكشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶، ۰۸:۵۳
علتش کاملا روشنه استقلال پارسال بازیساز نداشت کاوه رضایی
مجبور بود هم بازیسازی بکنه و هم گلزنی اگر به فوتبال فارغ از مسائل طرفدارانه اعتقاد دارید یکبار دیگر بی تعصب گل کاوه توی دربی پارسال و بازی با لوکوموتیو ازبک رو ببینید تا درک بالای کاوه از بازیخوانی و توانایی جاگیری خارق العاده اش رو درک کنید!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر