فهرست
فیلم قلیان‌کشی آقای ستاره/ جدید یا قدیمی؟
فیلم قلیان‌کشی آقای ستاره/ جدید یا قدیمی؟

فیلم قلیان‌کشی آقای ستاره/ جدید یا قدیمی؟

آی اسپورت – فیلمی کوتاه از قلیان کشیدن یک ستاره لیگ برتری در فضای مجازی منتشر شد. در این فیلم، بازیکن لیگ برتری در کنار چند نفر که ناشناس هم هستند در یک مکان عمومی در حال قلیان کشیدن است و مشخص است که هیچ فتوشاپی هم در کار نیست. البته با قاطعیت نمی‌توان گفت که این فیلم برای روزها و هفته‌های اخیر است یا مربوط به ماه‌های گذشته می‌شود. این بازیکن در چند هفته پیش با حضور در یک برنامه تلویزیونی ادعا کرده بود که قبلا قلیان می‌کشید ولی ترک کرده و دیگر نمی‌کشد. با این حال مقایسه چهره و ظاهر این بازیکن نشان می‌دهد که فیلم نباید چندان هم قدیمی باشد. عجیب است که پس از حاشیه‌هایی قلیانی یکی دو هفته ستاره‌های پرسپولیس، انگار ستاره‌های فوتبال هیچ نگرانی‌ای برای قلیان‌ کشی در محیط‌های عمومی ندارند.

با توجه به اینکه این فیلم در یکی دو ساعت گذشته منتشر شده، هنوز واکنشی نسبت به انتشار آن دیده نشده اما قطعا در آینده‌ای نزدیک و با بازنشر این فیلم و بیشتر دیده شدن آن، باید منتظر واکنش آقای ستاره به انتشار این فیلم جنجالی باشیم.

۹۸ ۶  
آی اسپورت
2017-10-14 16:35:00
نظر دهید

۶ نظر
امین
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۵۸
اقا جو سازی میکنید قلیان قلیان راه انداختید این قلیان مثل آبمعدنی واسشون ، هادی مهدویکیا رفته لیگ پایین اواخر فوتبالش میگفت بازیکن اگه امپول نزنه بازی نمیکنه، بازیکنان مطرح تیم ملی اواخر فوتبالشون یه فصل در یکی از شهرستان های کوچیک بودن قبل بازی همه نعشه میکردن ،بازیکن مطرح تیم ملی و سرخ ابی ها انقد مصرف داشت دیگه تابلو بود دوربین زوم نمیکرد روش ، فلان ایجنت ک تو خونش همه چیز بود و داور رسمی کشور هم سینی چایی پخش میکرد و یادتون رفته ،
۵ ۱
tarxtor
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۳۵
کی بوده این بازیکن /؟
۲
عه! اقا چرا می خندی؟
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۰۴
بسه دیگه آقا! این بازی ها ریشش درومده خخخ
دیگه همه فهمیدند مافیای رسانه ای ایران دست تیم چاقوکشای تبریز و هوادارای لات آسمون جل استقلالی هست!
حال به هم زن
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۳۳
یه قلیونه ها می فهمی؟ آدم نکشتن؟ مثل آی اسپرت هوچی گری نکردن. مثل ایسنا حروم خوری نکردن. اینا رو نمیبینی ، قلیون کشیدن رو میبینی؟
محسن
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۴۹
به نظرم از قرص استفاده کنند بهتره،چون کسی نمیبینه.
ابیدل
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۲۲
محسن هزاری با لباس یونتوس از لباسش معلومه فیلم جدیده ماست مالی نکن گل من
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر