فهرست
استقلال از چاله به چاه نیفتد
استقلال از چاله به چاه نیفتد

استقلال از چاله به چاه نیفتد

آی اسپورت - هفته پیش نوشتم امیرحسین فتحی در راه است. وزیر فرصت مناسب می‌خواست برای صدور حکم فتحی و چه موقعی بهتر از امروز! ساعت سعد فتحی فرا رسیده؛ دو ستاره آبی به او چشمک می‌زنند اگر ما روزنامه‌نگاران چشم‌ها را ببندیم.

آقای فتحی از دل دولت شفافیت اقتصادی، از دل دولت تدبیر و امید و کلید درمی‌آید، لیکن بدون پاسخ به اتهامات فراوان از دوران همكاری با قاليباف در شهرداری.

تا یادداشت قبلی را نوشتم تماس‌هایی از طرف اطرافیان فتحی گرفته شد که او پسر ندارد! دارد. علیرضا فتحی از طریق شرکت پیمانکاری «ایمن راه استوار» با شرکت تحت مدیریت پدر «عمران كاركنان شهرداری» طرف قرارداد بود تا پدر، پروژه‌ها را به پسر منتقل کند.

فتحی درباره انتشار آگهی مزايده‌ واگذاری غرفه‌های تجاری اطراف درياچه چيتگر هم در مظان اتهام است. آگهی‌هایی که هرگز منتشر نشد. بلکه با همکاری صفحه‌بند یک روزنامه ورزشی دولتی، چندین آگهی جعلی به طور کاذب تهیه شد. در نسخه‌هایی که چاپ عمومی نمی‌شدند، صرفاً برای فریفتن نهادهای نظارتی؛ تا نامبرده با دور زدن فرایند قانونی بتواند غرفه‌ها را بر اساس روابط و منافع و اوامر، توزیع کند.

نکاتی که خواندید از نگاه سازمان بازرسی كل كشور پنهان نیست. بارها از هدایتی نوشتیم و لیدرهایش حمله‌ور می‌شدند. الان هدایتی کجا سر بر بالش می‌گذارد؟ مبادا فتحی جای مسیر مستقیم پاسخگویی، بیراهه هدایتی را برود تا زمان بخرد. بی‌فایده است!

۲۲ ۶  
آی اسپورت
2018-07-18 16:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
علی
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۱۸
اونهایی که درباره بی طرفی وزارت قلم فرسایی می کنند اونهایی که اعتقاد طرفداران تاج رو به عمدی بودن کارشکنی های وزارت توهم توطئه میدونند جواب بدن چرا همچین شخصی با این کارنامه باید جایگزین بشود چرا یه فرد ناکارآمد کنار گذاشته میشود و جایگزینش یه فرد بمراتب بدتر انتخاب میشود.
ali
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۱۸
عالي
مثل هميشه
۵
علی
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۵۱
چطور ممکن است نویسنده ای فراری در رسای تیم محبوبش مطلبی بنویسد و در داخل ایران منتشر شود؟
۱
ایرانی
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۰۳
آقا انتخابات دو سال که تموم شده .به جای نگه داشتن فضای انتخابات و گریه کردن خود و معاون اول فکری به حال بازار و دلار و سکه کنید .از فساد ارز و احتکار بگم از اوضاع آب و برق خوزستان و سیستان یا ثبت سفارش هزاران خودرو که سودش تو جیب آقازاده ها یا از رانت واردات میوه به نفر خاص از چند نفری که سکه به تن خریدن و چند بار بازداشت شده اند ولی با نامه سیف آزاد میشدن.از آقا زاده هایی بگم در زمان اوباما در زمان مذاکرات هسته‌ای رفتن اروپا و امریکا و اخیراً ترامپ هم تایید کرد و گفت خط اعتباری باشون ایجاد کرده بودند از کدوم بگم.از بازار موبایل یا از خودرو.از کود یا از گاز رایگان برای ترکیه.یه سری به بازار بزن ببین چندتا میتونن میوه و گوشت بخرن .آره این چیزها درد داره .به جای بازی مسخره اصلاح و اصول سبز و بنفش فکر مردم باشید سیز و قهوه‌ای برا مردمخرجی نمیشه
۸
مارال
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۰۴
فتحی ؟ خخخخخخ
استقلال بدبخت میشع با این خخ
فقط مگه فتح الله زاده برگرده
۴
لنگ
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۸:۲۹
مسائل استقلال پرافتخارترین تیم ایران به تو مربوط نیست.
خائن ، وطن فروش ، کثیف ، همجنس باز
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر